Rezultate te kerkimit per termin: +Patjetr

Total: 149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.484Z

Presidenti Topi përshëndet vendim e Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë

Presidenti i Republiks, Prof. Dr. Bamir Topi, pasi uroi Presidentin e Kosovs, Fatmir Sejdiu, prshndeti vendimin e Gjykats Ndrkombtare t Drejtsis lidhur me pavarsin Kosovs duke u shprehur pr Televizionin Klan Zoti President, si e vlersoni opinionin q sapo dha Gjykata Ndrkombtare e Drejtsis? Si mendo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.915Z

PS i qëndron presionit: Asnjë votë pa u hapur kutitë

Partia Socialiste vijon presionin e saj ndaj shumics parlamentare. Ajo ka deklaruar srish dje nprmjet deputetit Damian Gjiknuri se nuk do t votoj asnj projektligj q krkon shumic t cilsuar, pra 84 vota. Ky qndrim i socialistve shtedhe m i fort pas vendimit t grupit t deputetve t P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.331Z

Beogradi shtyp butonin Vetvendosja

Ndoshta sht fati i keq i popullit shqiptar q n zhvillime t caktuara historike t jet vet ai q prmbys dogj. Duke ln pas nj periudh gati gjysm shekullore komunizmi apo edhe duke fshir edhe vuajtjet historike t shqiptarve, n 91-shin e famshm populli yn, fatkeqsisht sikur t mos ishte ngopur me at t kalu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Kshilla pr shtatznat

Me ardhjen e stins s vers dhe me rritjen e temperaturave, specialistt e mjeksis japin edhe kshillat e nevojshme pr grat shtatzna, t cilat gjat ktij sezoni hasin vshtirsi t shumta. E njohur pr mjeksi mjaft t zhvilluar, Turqia ka vn n qendr t vmendjes kt fenomen. E specializuar mbi smundjet e grav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.342Z

Kshilla t arta pr nnat q punojn

Jeni nn e re dhe leja juaj e lindjes sht duke mbaruar. Dshironi q fmija juaj t vazhdoj qumshtin. Por si do t'ia bni pr t vazhduar njkohsisht si punn ashtu edhe detyrn e nns? Si do t'i jipni pr t pir fmijs tuaj? N ditt e sotme shum gra arrijn njkohsisht t bjn si detyrn e nns ashtu dhe t shkojn n p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.394Z

Seria A sot pasdite Catania- Bari

Java e 26-t e seris A do t hapet sot me ndeshjen e pasdites Catania – Bari. Skuadra puljeze nuk sht m ajo e fazes s par. Vjen n kt ndeshje pas tre humbjesh dhe i duhet patjetr fitorja pr t qendruar t paktn n mesin e tabels. Ndrsa Catania humbi minimalisht n ndeshjen e fundit me Romn. N mbrmje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.285Z

Sot gjysëmfinalja e Europa League Atletiko Madrid Liverpool

Pas nj udhtimi t gjat prej 2000 kilometrash Liverpool ka mbrritur n Madrid atje ku do t luaj me skuadrn vendase Atletico pr gjysmfinalen e UEFA Europa League. Futbollistt e Rafael Benitez kan patur mundsin t bn strvitjen e par n stadiumin Vincente Calderon. Tekniku spanjoll duket se sht i qart se fa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama