Rezultate te kerkimit per termin: +Pato

Total: 1206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.813Z

Pato po vjen, Pato po vjen...(Foto)

Më në fund pritet të përfundoi dilema e shumëpërfolur e afatit kalimtar të janarit e quajtur, Alexandre Pato. Sulmuesi brazilian është parë sot në aeroportin e Sao Paolos nga ku është nisur për në Londër. Brenda pak or&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.059Z

Pato është shëruar

Milani mund të buzëqeshë. Alexandre Pato është shëndosh e mirë. Sulmuesi brazilian u është nënshtruar kontrollimeve mjekësore dhe nuk kanë vërejtur asnjë problem fizik. Pato mund të kthehet të luajë sërish, një lajm i mirë edhe për Kombëtaren braziliane që mund ta ftojë atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.180Z

Dëmtimi, Pato mërzit Milanin

Aleksandre Pato Dëmtimet e shpeshta të sulmuesit brazilian, Aleksandre Pato, shtyjnë drejtuesit e Milanit të mendojnë seriozisht shitjen e tij me hapjen e merkatos verore. Pato tashmë është shndërruar në një minë, e cila mund të pëlcasë nga momenti në moment, dhe Adriano Galiani me s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.158Z

Pato si Maldini

Alexandre Pato përveç se dëshiron të mbetet në Milan, synon që një ditë të fitojë statusin e ikonës së klubit, sikurse ish kapiteni legjendar, Paolo Maldini. Sulmuesi i ri brazilian është i lumtur me Scudetton e fituar këtë sezon, por nuk planifikon të ndalet me kaq. Në edicionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.081Z

Pato mirëpret PSG-në

Alexandre Pato ka mundësi t’i bashkohet gjigantit francez Paris-Saint Germain nga Milan gjatë verës, sipas menaxherit të tij Gilmar Veloz. Pato spekulohej me kalim në PSG edhe gjatë afatit kalimtar të janarit, por ai vazhdon të jetë objektiv i skuadrës së udhëhequr nga ish trajneri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.618Z

Pato, Ronaldo i ri

Nga Express më 30 qershor 2011 në ora 15:05 Selektori i Brazilit, Mano Menezes, beson se Alexandre Pato ka potencial të bëhet si legjenda e Saleçaos, Ronaldo. Sulmuesi i Milanit është në ekipin e Menezesit për Copa America dhe tani ka marrë përkrahje të fuqishme për t’u paraqitu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.404Z

Pato pranon interesimin e Interit

Alexandre Pato mund të bëjë një rikthim të bujshëm në Milano, por këtë radhë te Interi. Pato ka kaluar pesë vite te Milani përpara se të transferohej te Corinthians në vitin 2012 pas shumë dëmtimesh. Aktualisht braziliani luan për Sao Paolon por ka shumë dëshirë të kthehet në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama