Rezultate te kerkimit per termin: +Paton

Total: 328
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.335Z

Anglezët të interesuar për Paton

Sulmuesi i Milanit, Alexandro Pato, mbetet shënjestër shumë atraktive për klubet angleze Manchester Cityn, Chelsean dhe Arsenalin. Sportmediaset shkruan se Allegri është i pavendosur nëse duhet ta mbajë Paton për shkak të problemeve të tij me d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.914Z

Frane PSG kerkon Paton

Ne France jepet pothuajse i perfunduar operacioni qe do te largoje Paton nga Milani ne drejtim te PSG. 50 milione euro per kuqezinjte dhe 7 milione euro ne sezon per sulmuesin brazilian eshte oferta e klubit kryeqytetas sipas mediave franceze. Per Paton sezoni i kaluar ka qene i veshtire Robinjo i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.290Z

Celsi kerkon edhe Paton

Celsi ka ofruar nje shume te majme prej 52 milione eurosh per te sjelle ne Londer yllin tjeter brazilian te Milanit, Paton. Por Silvio Berluskoni qe eshte ende nen presionin e çeshtjes Kaka i ka shuar menjehere shpresat e trajnerit Carlo Anceloti teksa ka mohuar ne menyre kategorike largimin e Pato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.417Z

Real Madrid ka gati 40 milionë për Paton

Kampioni i Spanjës, Real Madrid, është duke përgatitur një ofertë të majme për sulmuesin e Milanit, Alexandre Pato.Pas gjasave të vogla për të marrë shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Carlos Tevez, dhe atij të Genoas, Diego Milito, duket se Reali tash e sheh Paton si një pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.824Z

Në Angli janë të sigurt, Çelsi do të blejë Paton

Pasi nuk arritën të blinin Pirlon, i cili qëndroi te Milani pas vendimit të Berluskonit, Çelsi synon të afrojë një tjetër yll të kuqezinjve, Aleksandre Paton. Sipas së përjavshmes angleze, "News of the World", skuadra e drejtuar nga Karlo Ançeloti është e gatshme të blejë kartonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.143Z

PSG kembengul per Paton

Aleksandre Pato bëhet sërish protagonist i zërave të merkatos së transferimeve. Klubi francez i Paris Sën Zhermen shfaq edhe njëherë interesin për të siguruar shërbimin e sulmuesit brazilian të Milanit për sezonin e ardhshëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.700Z

PSG gati ofertën për Paton

Paris Saint Germaine pritet të bëjë një ofertë të menjëhershme për yllin e Milanit, Alexandre Pato, dhe të dyja klubet janë në Dubai. Mediat franceze shkruajnë se pronarët arab të PSG i kanë thënë trajnerit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama