Rezultate te kerkimit per termin: +Patos

Meta: total 1000 / total_found 2925 / time 0.001 / keyword[0] patos / docs[0] 2925 / hits[0] 4235 /
Mbyti bashkëshorten, 35 vite burg për burrin  gjen belaja dhe mjekun
  • 2019-04-03

Mbyti bashkëshorten, 35 vite burg për burrin gjen belaja dhe mjekun

Gjykata për Krimet e Rënda ka dënuar me 35 vite burg, 67-vjeçarin Namik Velaj. I moshuari në janar të 2017-ës, pas një konflikti me bashkëshorten Vreke Velaj, i mori asaj jetën në banesën e tyre në Patos, duke e keqtrajtuar, mbytur dhe thyer krahun. Sipas prokurorisë, Velaj ka vrarë b

Zbulohet fotoja, ja kush është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit
  • 2019-03-29

Zbulohet fotoja, ja kush është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit

Është bërë publike fotoja e Klodian Banes, i cili sipas policisë është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit. Ai dyshohet se ishte personi që e ekzekutoi menaxherin e VIP-ave, poshtë hyrjes së pallatit mbrëmjen e 18 marsit. Bane është në kërkim nga policia, ndërsa emri i t

Pato rikthehet në Brazil, firmos me Sao Paulon deri në 2022
  • 2019-03-28

Pato rikthehet në Brazil, firmos me Sao Paulon deri në 2022

Rinis nga Brazili karriere e Alexandre Patos. Ish-sulmuesi i Milanit gjatë dy sezoneve të fundit është aktivizuar te skuadra kineze Tianjin Quanjian, me të cilën së fundmi kishte prishur kontratën. Tashmë 29-vjeçar, Pato ka firmosur kontratë me Sao Paulon deri në vitin 2022, klub ku kish

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, dëshmia e tre të arrestuarve
  • 2019-03-27

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, dëshmia e tre të arrestuarve

Pas vrasjes të Jurgen Kurtit, policia arrestoi tre persona si të dyshuar, të përfshirë në ekzekutimin e 26-vjeçarit poshtë pallatit ku jetonte me të ëmën në Tiranë. Krahas tyre policia ka shpallur në kërkim edhe një tjetër, i cili mendohet të jetë këmbëza që i mori jetën të r

E takova para 4 ditësh, zbërthehet 22-vjeçari: Ja si e njoh vrasësin e Jurgen Kurtit
  • 2019-03-27

E takova para 4 ditësh, zbërthehet 22-vjeçari: Ja si e njoh vrasësin e Jurgen Kurtit

Olsi Qalliaj, 22-vjeçari që ka marrë pjesë në ndërtimin e skemës dhe ndjekjen, e më pas ekzekutimin e Jurgen Kurtit, nuk e ka përballuar dot presionin e hetuesve të policisë, duke nxjerrë detaje mbi ngjarjen e ndodhur më 18 mars. Qalliaj është një nga 3 të arrestuarit që kanë ndih

No Pic available
  • 2019-03-26

Zbardhet vrasja e Jurgen Kurtit, ja kush janë autorët

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur më datë 18 mars 2019, në rrugën Zef Jubani, ku u vra me armë zjarri 26-vjeçari Jurgen Kurti, i njohur si menaxher i VIP-ave. Blutë e Kryeqytetit kanë arrestuar tre shtetas si bashkëpunëtorë në vrasje, si dhe kanë shpallur në kërkim nj

Policia kreh edhe Durrësin, 5 të arrestuar me 21 kg drogë çokollatë
  • 2019-03-14

Policia kreh edhe Durrësin, 5 të arrestuar me 21 kg drogë çokollatë

Policia e Shtetit është kujdesur që në Ditën e Verës të mos ketë festë për disa grupe kriminale në Shkodër, por aksionin e saj e ka shtrirë sot edhe në Fier e Durrës, ku është sekuestruar një sasi e konsiderueshme droge në formë çokollate, kokainë dhe armë. Pas arrestimit të