Rezultate te kerkimit per termin: +Patosit

Meta: total 1000 / total_found 1212 / time 0.000 / keyword[0] patosit / docs[0] 1212 / hits[0] 1885 /
Zjarr në kodrat e Patosit, rrezikohen puset e naftës dhe disa banesa
  • 2019-02-19

Zjarr në kodrat e Patosit, rrezikohen puset e naftës dhe disa banesa

Zona e njohur si Ofiçina në kodrat e Patosit është përfshirë mesditën e sotme nga një zjarr masiv, që ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre, shumë pranë puseve të naftës të Albpetrol dhe disa shtëpive. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse të Fierit, Patosit

Patos, 52-vjeçari plagoset me armë zjarri në automjetin e tij
  • 2019-02-16

Patos, 52-vjeçari plagoset me armë zjarri në automjetin e tij

Një person ka mbetur i plagosur këtë mbrëmje në qytetin e Patosit. Ngjajra ka ndodhur në orën 21:15, ku i lënduari është një 53-vjeçar. Shtetasi Edmond Fejzullahu ka mbërritur në spitalin e Fierit me dy plagë të shkaktuara nga armë zjarri. Ai është qëlluar në automjetin e tij. F

Atentati në Patos, zbardhet motivi i plagosjes së 52-vjeçarit
  • 2019-02-16

Atentati në Patos, zbardhet motivi i plagosjes së 52-vjeçarit

Mësohen të tjera detaje lidhur me atentatin me armë zjarri të ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Patos. I plagosur mbeti Edmond Fejzullahu 52, vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit në gjendje të rëndë. Dyshohet se atentati ndaj tij është bërë për motive hasmërie, ndërsa

Plas sherri në një fis të Patosit, plagoset 46-vjeçari (EMRI)
  • 2019-02-09

Plas sherri në një fis të Patosit, plagoset 46-vjeçari (EMRI)

Një 46-vjeçar është plagosur me mjet prerës në Patos pasditen e sotme. Paraprakisht dyshohet se ngjarja është pjesë e një konflikti mes disa të afërmve. I plagosur është shtetasi Eduard Haxhiaj. Ai ka marrë plagë në bark dhe mushkëri, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për

No Pic available
  • 2018-10-29

Tragjedi në Patos, mbytet në pus fëmija 4 vjeç

Një fëmijë 4 vjeç është mbytur në një pus 10 metra të thellë pranë shtëpisë së tij. Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Ruzhdie të Patosit. Fëmija 4 vjeç është nxjerrë nga thellësia e pusit nga shërbimet zjarrfikëse. Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes s

Zjarr në një magazinë në Zharrëz të Fierit, rrezikohet fabrika
  • 2018-10-13

Zjarr në një magazinë në Zharrëz të Fierit, rrezikohet fabrika

Një zjarr masiv raportohet se ka rënë në një magazinë në Zharrëz të Fierit. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet zjarrfikëse të Patosit dhe Fierit. Ndërkohë, policia ndodhet aty për të hetuar shkaqet dhe rrethanat e rënies së zjarrit në objekt. Pranë magazinës ndodhet ed

Arrestohet shefi i stacionit të Policisë së Patosit
  • 2018-09-30

Arrestohet shefi i stacionit të Policisë së Patosit

Arrestohet shefi i komisariatit të Policisë së Patosit, Flamur Veliu. Sipas burimeve policore, ai është kapur nga kolegët e tij, duke drejtuar makinën në gjendje të dehur. Arrestimi është bërë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit. Raportohet se Veliu ka përplasur disa makina të pa