Rezultate te kerkimit per termin: +Patozi

Total: 5316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.299Z

Patozi: PS maturi

Tiranë -Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi ka përshëndetur sot angazhimin e opozitë për të miratuar së bashku në Kuvend ligjin për reformën në Prokurori. "Angazhimet tona për reformat e mëdha kanë pasur një rol të madh në marrjen e ftesës së anë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.482Z

Patozi, takime ne Vlore

Nenkryetari i PD-se, Astrit Patozi eshte shprehur gjate takimeve te tij elektorale ne disa komuna te Vlores, se PD e ka kapercyer vetveten duke ju referuar premtimeve te vitit 2005. Patozi eshte shprehur ne takimet ne Vllahi, Armen dhe ne bashkine e Selenices, se ajo per te cilen PD kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.753Z

Patozi: Rama pranoi përgjegjësinë

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Astrit Patozi ka deklaruar sot se manifestimi paqësor i ditës së djeshme nga PD tregon përgjegjësinë e kreut të saj për ngjarjet e 21 janarit. Në një deklaratë për shtyp, Patozi ka akuzuar liderin e opozitës se më 21 janar organizoi një grusht s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.026Z

Patozi: Gjykata Kushtetuese, vendim politik

Kryetari i grupit parlamentar te PD, Astrit Patozi ka kritikuar Gjykaten Kushtetuese per pezullimin e ligjit te dosjeve. Gjate fjales se tij ne Parlament, Patozi ka akuzuar kete institucion dhe opoziten per lidhje me te kaluaren komuniste. “Sot eshte nje dite e trishtuar per shoqeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.309Z

Patozi: Zgjedhjet brenda standarteve

Mazhoranca eshte e bindur se zgjedhjet e 28 qershorit do te jene te lira dhe te ndershme. Kreu i deputeteve demokrate Astrit Patozi thote per TV Koha se akuzat e opozites vijne nga frika e humbjes. Patozi shprehet se anetaresimi ne NATO do te jete nje shtyse per reformat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.745Z

Patozi: Ska të pakënaqur

Në Partinë Demokratike nuk ka kurrfarë pakënaqësie me hapat që po ndërmerren për rikthimin e disa figurave që kanë qenë pjesë e strukturave të saj në drejtim apo në anëtarësi. Në Partinë Demokratike nuk ka kurrfarë pakënaqësie me hapat që po ndërmerren për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.470Z

Patozi ne emisionin Intervista

E enjte 13 Tetor 2011 1013 INTERVISTA Per here te pare nje prej figurave kryesore te maxhorances deklaron voten pro mandatit te dyte per Ardian Fullanin ne drejtimin e Bankes se Shqiperise. Ne emisionin Intervista vetem 2 jave para se guvernatorit ti mbaroje mandati kreu i grupit parlame

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama