Rezultate te kerkimit per termin: +Patriarkans

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Hebrenjt prkrahin myslimant

Votuesit zviceran kt jav miratuan me shumic absolute t votave krkesn pr t ndaluar ndrtimin e minareve n Zvicr. Kjo mas, pr t ciln u angazhua partia e djatht, Partia Popullore Zvicerane (SVP), u mbshtet nga 57 pr qind e votuesve. Sidoqoft, organizatat hebreje, t cilat kan kuptuar se masat kundr isla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.325Z

Promovohet Dashuri & Toleranc

Shtpia Botuese "Prizmi" organizoi promovimin e librit "Drejt nj qytetrimi botror me Dashuri dhe Toleranc" t autorit t njohur Fethullah Gylen. Ndr referuesit e kumtesave t ktij promovimi ishin deputeti dhe publicisti Ferdinand Xhaferaj, kritiku i artit prof.dr. Adriatik Kallulli, shkrimtari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama