Rezultate te kerkimit per termin: +Paturri +Agim

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] paturri / docs[0] 103 / hits[0] 234 / keyword[1] agim / docs[1] 14504 / hits[1] 23666 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2013-09-29

Mjedisi bllokon 109 furragëlqereje, zbardhet lista

TIRANE- Çdo familje në Fushë-Krujë ka një furrë gëlqereje të sajën. I hapin pa i marrë leje askujt, pasi i kanë në tokën e tyre. të paktën kështu ka ndodhur deri më tani, ku në të gjithë këtë zonë numërohen mbi 400 furra gëlqereje, që përdorin si lëndë të parë gomat e

No Pic available
  • 2013-09-29

Ministria e Mjedisit bllokon 109furra gëlqereje, zbardhet lista

Të tjera rreth shkrimit Ministri i Mjedisit, Koka: Radhën e kanë guroret TIRANE- Çdo familje në Fushë-Krujë ka një furrë gëlqereje të sajën. I hapin pa i marrë leje askujt, pasi i kanë në tokën e tyre. të paktën kështu ka ndodhur

No Pic available
  • 2009-05-21

Zbulohen profesionet e kandidatëve për deputetë të listës së PD dhe PS

 Lista e PD, CV-të e 140 kandidatëve për deputetëADI SHKEMBILista e kandidatëve të Partisë Demokratike dominohet nga zyrtarët e strukturave të larta të kësaj partie dhe nga një numër i vogël anëtarësh të shoqërisë civile. Gazeta zbardh CV-të e 140 kandidatëve për deputetë

No Pic available
  • 2008-04-22

Lista, zyrtarët që fshehën pasurinë

Nëse nuk justifikojnë mosdeklarimin e pasurisë për vitin e fundit, plot 212 zyrtarë të administratës shtetërore rrezikojnë të gjobiten. Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive bëri publike dje emrat e atyre që nuk kanë respektuar detyrimin ligjor. Ky institucion p

No Pic available
  • 2008-04-22

Lista e 212 zyrtarëve që gjobiten për mosdeklarimin e pasurisë

Zyrtarët e penalizuar nga ILDKP, pjesa më e madhe janë nga Doganat dhe Tatimet. Dy deputetë të Kuvendit të Shqipërisë i janë shmangur deklarimit të pasurisë Shaban Sulçe Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka publikuar dje emrat e 212 zyrtarëve, të cilët nu