Rezultate te kerkimit per termin: +Patushi

Total: 166
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.601Z

Patushi godet trajnerin Çekiçi

(ALBANIA SPORT) – Mesfushori i Kamzës, Saimir Patushi, dhe trajneri i Pogradecit,  Ylli Çekiçi, janë përfshirë në një konfrontim fizik midis njëri-tjetrit pas ndeshjes Kamza-Pogradeci (0-0, java 18, Kategoria e Parë, 14 shkurt 2010). Ish-futbollisti i Tiranës, Patushi, i ardhur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.251Z

Patushi s’ka kerkuar te largohet

Pas largimit te Sines, ne drejtim te kampioneve, por edhe pas lajmeve se nje rruge te tille do te ndiqte edhe mesfushori matjan, Saimir Patushi, nje gje e tille eshte pergenjeshtruar dje nga shefi i klubit Tirana, Shkelqim Muca. "Patushi nuk ka bere asnjehere kerkese per t'u larguar nga Tirana", ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.035Z

Patushi e Sinani, “viktima” të Disiplinës

05/05/2005  “Viktima” të Komisionit kanë qenë futbollistët, Patushi (1 ndeshje pezullim dhe 300 mijë lekë gjobë) dhe Sinani (2 ndeshje pezullim) Dy nga futbollistët e Ligës Superiore, pikërisht Sajmir Patushi dhe Viorensin Sinani, kanë qenë “viktimat” e Komisionit të D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.732Z

Gjakosi trajnerin, pezullohet Patushi

(www.albania-sport.com) - Saimir Patushi, mesfushori 33-vjeçar i Kamzës u pezullua një vit nga aktivitetet futbollistike për shkak të goditjes me kokë e gjakosjen e trajnerit të Pogradecit, Ylli Cekiçi, pas përfundimit të ndeshjes Kamza-Pogradeci (0-0), java e 18-të e Kategorisë së Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.405Z

Patushi jo me hapa falls

Futbollisti i Tiranes Saimir Patushi per barazimin ndaj Lushnjes deklaron se Tirana beri nje hap falls.Sipas tij e rendesishme eshte qe skuadra eshte ne vendin e pare.Shorti i ka perballur serish me Lushnjen dhe mesfushori bardheblu tregon se kesaj here nuk do lejoje te beje me hapa falls.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.811Z

Patushi dhe Dabulla firmosin me Shkumbinin

Nga Arben Shemili Merkato shqiptare po ngjall emocione dhe te papritura ashtu si edhe merkato ne vendet e tjera ne evrope, kuptohet atje luajne me shifra qe nuk mund te krahasohen me merkaton shqiptare, pasi edhe niveli i futbollit dhe i lojtareve eshte shume me lart se ai tek ne, por megjithate du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.259Z

Patushi pezullohet tre javë, Salihi gjobe

Futbollisti Saimir Patushi i ekipit Tirana pezullohet me 3 (tre) jave nga aktiviteti futbollistik dhe gjobitet 10.000 lek per nderhyrje te ashpër e të rrezikshme, por pa krijuar pasoja te renda per shendetin e kundershtarit. Edhe futbollisti i ekipit Tirana Hamdi Salihi per shkelje te etikes sport

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama