Rezultate te kerkimit per termin: +Paul +Pogba

Total: 468
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.820Z

Paul Pogba, te Barcelona në 2016

Transferimi i Paul Pogba te Barcelona mbetet çështje e ditës në shtypin spanjoll pranë klubit katalanas. "El Mundo Deportivo" në numrin e radhës në faqen e parë shkruante se mesfushori bardhezi do t'u bashkohet kampionëve të Spanjës në verë të 2016-ës, pra pas një viti. Edhe drejtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.489Z

Misteriozi Paul Pogba (Foto)

Mesfushori i talentuar i Juventusit, Paul Pogba, vazhdon të sjellë stile të ndryshme të frizuarave të tij. Francezi që po përgatitet për ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Kampionëve ndaj Sevillës, në Instagram ka zbulu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.724Z

Paul Pogba preferon Spanjen

Paul Pogba do te vendose vete per te ardhmen e tij Sipas te perditshmes LEquipe mesfushori francez nuk e ka marre ende nje vendim por e ardhmja e tij eshte ne La Liga mes Barcelones dhe Realit te Madridit qe kane nisur kontaktet per ra afruar sa me parebr br LEquipe shton se Pogba preferon kampion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.403Z

E gjithë Europa dëshiron Paul Pogba

Fjalët e thëna nga menaxheri i Paul Pogba-s dje për mediat italiane duket se kanë hapur një ankand të vërtetë për mesfushorin e francez Raiola deklaroi se nëse vjen një ofertë e kënaqshme si për Juventusin ashtu edhe për lojtarin atëherë do të merret një konsideratë nga të dyja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.674Z

Manchester City 99 mln euro per Paul Pogba

0 brbr SSSAbrASS brbrManchester City ka bere nje tjeter oferte per Paul Pogba 99 milione euro per ta afruar gjate kesaj merkatoje sipas Daily Mirror Nje ofete me e madhe se ajo e Barcelona dhe per me teper me nje page prej 15 milione euro ne sezonbrbr brbrShuma qe parashikon Manchester City per te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.189Z

"Golden Boy 2013", Paul Pogba

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba është zgjedhur si talenti më i mirë i vitit 2013. Ylli francez ka marrë më së shumti vota falë paraqitjeve fantastike me Juventusin në Serie A. Pogba mposhti në garë të ngushë talentin belg, Romero

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.536Z

Video: Paul Pogba mund të dënohet për gjestin ndaj Shqipërisë

Paul Pogba mund të dënohet për shkak të një gjesti të bërë gjatë ndeshjes me Shqipërinë. Gjatë ndeshjes së mbrëmjes së djeshme në Marsejë mes Francës dhe kombëtares tonë, Pogba ka bërë xhestin e "çadrës" që është një shprehje racizmi në botën e futbollit. "Nëse k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama