Rezultate te kerkimit per termin: +Paulin +Sterkaj

Total: 822
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.936Z

Paulin Sterkaj largohet nga Grupi i PD

P Qe sot Partia Demokratike numeron 67 deputete pasi deputeti i qarkut te Shkodres Paulin Sterkaj ka vendosur te largohet nga PD dhe te bashkoje voten e tij me opoziten. Kjo eshte rrjedhja e pare qe peson maxhoranca ne kete mandate te dyte qeverises. Paulin Sterkaj i cili iu bashkua PD vetem nje vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.342Z

Paulin Sterkaj, presidenti i ri i FSHBo-se

Pas problemeve te shumta qe ka pasur kohet e fundit, Federata Shqiptare e Boksit ka konfirmuar kreun e ri te boksit shqiptar, deputetin Paulin Sterkaj. FSHBo ka zhvilluar dje paradite Asamblene e Jashtezakonshme dhe me 17 vota pro dhe nje kunder ka zgjedhur ish-mundesin e ekipit te Dinamos, Paulin S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.935Z

Paulin Sterkaj largohet nga Grupi i Partise Demokratike

Deputeti Paulin Sterkaj largohet nga Grupi i Partise Demokratike. Sterkaj ka bere publik vendimin vetem pak minuta me pare. Fillimisht deputeti i PS Sterkaj vendosi qe ne vitin 2009 te kandidoje nen singlen e PD-se ku u zgjodh edhe deputet ne zonen e Shkodres. Ai u perjashtua ne vitin 2007 nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.762Z

Deputeti i PS Paulin Sterkaj nxjerr pistoleten ne shesh goditet kreu i PD

Transmetuar me 23062015 - 2349 Deputeti i PS Paulin Sterkaj PUBLICITET Perplasje te ashpra mbremjen e sotme prane KZAZ Nr 1 ne Malesine e Madhe ku denoncohet se deputeti socialist Paulin Sterkaj ka nxjerre nga brezi nje arm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.936Z

Paulin Sterkaj largohet nga rradhet e PD. Kalon ne opozite

Deputeti i zgjedhur ne siglen e Partise Demokratike ne qarkun e Shkodres Paulin Sterkaj deklaroi nepermjet nje deklarate per mediat largimin nga kjo force politike dhe kalimin ne opozite. Sterkaj thote se eshte keqqeverisja e kabinetit qeveritar eshte ajo qe ka ndikuar ne konretizimi e kesaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.940Z

ahet mazhoranca Paulin Sterkaj iken nga PD

TIRAN - Ndersa debati ne skenen politike shqiptare eshte i fokusuar gjithnje e me shume ne numrat qe mbart njeri apo tjetri krah mazhoranca dobesohet duke humbur nje deputet. Levizja e dyte ne kete legjislature pas largimit te deputetit Shpetim Idrizi nga Partia Socialiste erdhi nga Partia Demokrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.938Z

Mazhorances i ikin numrat Paulin Sterkaj shpall largimin nga PD

Alarmi drejt largimit edhe dy deputete te tjere te shumices Rrudhet numerikisht mazhoranca e drejtuar nga Partia Demokratike. Dje ka zyrtarizuar largimin nga radhet e Partise Demokratike nje nga deputetet e saj perkatesisht Paulin Sterkaj. Burime brenda mazhorances bene te ditur se shume shpejt do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama