Rezultate te kerkimit per termin: +Paulo +Sousa

Meta: total 51 / total_found 51 / time 0.000 / keyword[0] paulo / docs[0] 1182 / hits[0] 1507 / keyword[1] sousa / docs[1] 110 / hits[1] 173 /
Inter, 15 mln euro për të bindur Simeonen ose Conten
  • 2017-05-08

Inter, 15 mln euro për të bindur Simeonen ose Conten

Me humbjen e fundit me Genoan, kriza e Interit nuk po njeh kufij e në këto kushte edhe fati i Piolit duke i shkruar. Në fund të sezonit pritet largimi i trajnerit, ndërsa drejtuesit kinezë do të provojnë ta ringrejnë skuadrën duke nisur nga panika. 15 milionë euro në sezon, kjo është

No Pic available
  • 2017-04-08

Conte, Deschamps, Sousa, Zidane/ Marcello Lippi flet për djemtë e tij

Duken si fjalët e një babai të dashur dhe nostalgjik, ato që Marcello Lippi shpenzon për ish-lojtarët e tij, tani të bërë trajnerë. Në veçanti për Antonio Conte, i cili qysh vitin e parë si trajner i Chelsea, duket i vendosur për të fituar titullin e Premier League. Ai ishte një udh

Cannavaro insiston per Kalinic ne Kine Fiorentina kerkon 50 mln euro
  • 2017-01-19

Cannavaro insiston per Kalinic ne Kine Fiorentina kerkon 50 mln euro

p styletext-align justifyKina vazhdon te trazoje futbollin Evropian Se fundmi kroati Nikola Kalinic eshte lojtari i radhes qe pritet t8217i bashkohet Super-Liges Sulmuesi i Fiorentines thuhet se eshte kerkuar nga Fabio Cannavaro dhe eshte mjaft i dyzuar per te levizur qe ne janar Mediat italiane cit

Xhaka e Abrashi transferohen ne Serie A
  • 2016-06-26

Xhaka e Abrashi transferohen ne Serie A

Paolo Tramezzani ndihmesi i Gianni de Biasit po mundohet ti transferoje te Fiorentina Taulant Xhaken dhe Amir Abrashin Seria A mbetet nje destinacioni i mundshem per disa lojtare te Kombetares per te cilet po ben nje pune mjaft te mire reklamuese edhe stafi teknikbr br Ndihmes trajneri i Shqiperis

Tramezzani: Xhaka e Abrashi, të vlefshëm për Serie A
  • 2016-06-26

Tramezzani: Xhaka e Abrashi, të vlefshëm për Serie A

Futbollistët e Kombëtares janë të përshtatshëm për Serie A në Itali.Disa prej tyre luajnë aktualisht, por sipas Paolo Tramezzani ka edhe të tjerë që vlejnë. Ai mendon se mesfushorët energjikë Taulant Xhaka dhe Amir Abrashi mund t'i shërbejnë Fiorentinës. "Taulant Xhaka është

Galatasaray dhe Marseille vezhgojne Gashin
  • 2016-01-18

Galatasaray dhe Marseille vezhgojne Gashin

0 brbr SSSAbrASS brbrEkipi i ri i Shkelzen Gashit kthehet ne rebus Listes se gjate te pretendenteve i jane shtuar edhe Galatasaray dhe Marseille Interesimi i ketyre klubeve te njohur konfirmohet nga mediat zvicerane dhe turke Trajneri i Basel Urs Fischer nuk e panon por eshte kthyer ne nje pengese

Fiorentina mendon per Gashin
  • 2015-12-30

Fiorentina mendon per Gashin

0 brbr SSSAbrASS brbrShkelzen Gashi kthehet ne nje objektiv per ekipet italiane Ai eshte i padeshiruar te Basel ku nga nje titullar i padiskutueshem eshte kthyer ne nje lojtar stoli ose tribune Ne janar largimi i tij konsiderohet i paevitueshem Sipas Fussballinfosch eshte rikthyer interesi i Fioren