Rezultate te kerkimit per termin: +Pavard

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] pavard / docs[0] 10 / hits[0] 14 /
Çmendet Bayerni, blen 80 milionë euro kampionin e botës
  • 2019-03-28

Çmendet Bayerni, blen 80 milionë euro kampionin e botës

Bayern Munchen nis revolucionin në organikë. Klubi i famshëm gjerman ka bërë një supergoditje duke siguruar shërbimet e mbrojtësit të Atletico Madrid, Lucas Hernandes. 23-vjeçari kampion bote me Francën do të luajë nga sezoni i ardhshëm me fanellën e Bayern. Gjermanet kanë paguar kla

Napoli e ka seriozisht për Pavard, Hysaj drejt Chelsea-t
  • 2018-12-06

Napoli e ka seriozisht për Pavard, Hysaj drejt Chelsea-t

Të gjitha indiciet sugjerojnë largimin e Elseid Hysajt nga Napoli. Nga blerjaj e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së fundmi tek hedhja në sulm e drejtuesve napolitanë për të siguruar sh

Mbrëmja gala e FIFA-s, Modriç sfidon sërish Ronaldon
  • 2018-09-24

Mbrëmja gala e FIFA-s, Modriç sfidon sërish Ronaldon

Royal Festival Hall në Londër do të mirëpresë mbrëmjen gala të ndarjes së çmimeve për më të mirët nga ana e organizmit më të madh drejtues të futbollit botëror, FIFA. Ceremonia do të startojë rreth orës 19:30 me orën shqiptare dhe do të zgjasë përreth 4 orë, ndërsa çmimet

Goli më i bukur i Botërorit, triumfon perla e Benjamin Pavard (Video)
  • 2018-07-25

Goli më i bukur i Botërorit, triumfon perla e Benjamin Pavard (Video)

Ethet e Botërorit Rusi 2018 që mbërthyen botën mbarë nga 14 qershori deri më 15 korrik në përfunduar dhe ia kanë lënë vendin emocioneve të ndarjes së çmimeve për lojtarët që shkëlqyen në kompeticionin e vitit në futboll. Pikërisht sot, FIFA ka mbyllur votimin për golin më të

Deschamps i sigurtë: Një francez e fiton Topin e Artë!
  • 2018-07-21

Deschamps i sigurtë: Një francez e fiton Topin e Artë!

Trajneri i Francës, Didier Deschamps, është i bindur se një lojtar francez do të jetë fituesi i ardhshëm i Topit të Artë, pasi të tijtë fituan Kupën e Botës duke mundur në finale Kroacinë (4-2), të dielën e kaluar në Moskë. Unë shpresoj se një francez do ta fitojë Topin e Artë

Ethet e finales fillojnë me Francë-Belgjikë
  • 2018-07-10

Ethet e finales fillojnë me Francë-Belgjikë

Kampionati Botëror rikthehet sërish sot me sfidën e parë gjysmëfinale, që do të shohë përballë njëra-tjetrës, Francën dhe Belgjikën, në tentativën për një vend në finalen e madhe. Dy vendet fqinje gjeografikisht, janë nga skuadrat më në formë të këtij kompeticioni dhe kanë

Ska Botëror për Messin, Mbape çon në shtëpi Argjentinën (VIDEO)
  • 2018-06-30

Ska Botëror për Messin, Mbape çon në shtëpi Argjentinën (VIDEO)

Mallkimi për Lionel Messin vazhdon. Superylli i Barcelonës, tashmë në moshën 30-vjeçare duket se është i destinuar të mos ngjitet kurrë në majën e Olimpit, sepse pas finales së Botërorit të humbur në 2014 në Brazil, Messi sdo të ketë mundësi të luajë finalen e Rusisë. Dhe ndje