Rezultate te kerkimit per termin: +Pavaresisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.773Z

Luftime pavaresisht armepushimit

brbrLuftimet sporadike mes forcave qeveritare dhe rebeleve pro-ruse vijojne pavaresisht shtyrjes edhe per tri dite te armepushimit nga Presidenti i Ukraines Petro Poroshenko Ne rajonet lindore te Donjeckut dhe Luhanskut gjendja mbetet e tensionuar br Ndertesa te ndryshme qeveritare ne qytetet lindor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.591Z

Bulku Fitojme pavaresisht mungesave

Deklarata 29-vjecari i bindur se testi me Maqedonine do tu sherbeje te rinjve te perfaqesueses Mesfushori Ervin Bulku eshte shprehur mjaft optimist perpara miqesores qe Shqiperia do te luaje me Maqedonine pavaresisht se skuadra eshte goditur nga nje vale e madhe demtimesh. 29-vjecari qe militon ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.575Z

Duka Optimist pavaresisht divergjencave

Kreu i FSHF-se Ne mbledhjen e djeshme te Komisionit te Superiores i pranishem ishte edhe presidenti i Federates Shqiptare te Futbollit Armand Duka. Prania e tij lidhet me qellimin per te degjuar propozimet e klubeve ne menyre qe me pas ato te vihen ne jete per permiresimin e sportit me popullor ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.331Z

BerishaDo te importojmeenergji pavaresisht cmimit

Te tjera rreth shkrimit Do shtyhet 2 muaj procesi i regjistrimit te banesave TIRANE- Thatesira ne hidrocentrale ka bere qe qeveria shqiptare te importoje energji deri me 17 milione kilovator per te perballuar situaten emergjente ne vend se importi i energjise do te vazhdoje madje do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.925Z

Kontroll drejtuesve, pavaresisht nga mandati

KLD ka nxjerre nje vendim te posacem per inspektimin e kontrollit te drejtuesve te gjykatave pavaresisht nga mandati i tyre. "Mandati katervjecar nuk nenkupton qe drejtuesit e gjykatave te livadhisin, tha nder te tjera ne takimin e djeshem nenkryetari i Keshillit te Larte te Drejtesise, Kreshnik Spa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.035Z

Topi: Bashkejetese ne harmoni, pavaresisht bindjeve

Gjate nje vizite ne qytetin e Burrelit, kreu i shtetit, Bamir Topi deklaroi se bashkejetesa ne harmoni pavaresisht bindjeve te secilit prej nesh, eshte shume e rendesishme. Kryetari i shtetit ka falenderuar qytetaret per mikpritjen tradicionale qe i eshte bere ne Burrel. Te shumte ne nume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.907Z

Sondazhi: 54% ne votime, pavaresisht listes

Debatet e shumta mbi emrat e kandidateve ne listat e partive duket se nuk do te ndikojne shume zgjedhesit shqiptare. Sondazhi i Zyres per Mbrojtjen e Qytetareve tregon se 54 % e te pyeturve kane deklaruar se e kane vendosur te votojne pavaresisht se cilet jane emrat e kandidateve te parti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama