Rezultate te kerkimit per termin: +Pavarsisht

Meta: total 1000 / total_found 1684 / time 0.001 / keyword[0] pavarsisht / docs[0] 1684 / hits[0] 1979 /
Grezda rikthehet në stërvitje, buzëqesh Panucci!
  • 2019-02-21

Grezda rikthehet në stërvitje, buzëqesh Panucci!

Christian Panucci fërkon duart. Sipas të gjitha gjasave trajneri i kombëtares shqiptare do të ketë në dispozicion Eros Grezdën për dy sfidat e para kualifikuese të muajit mars ndaj Turqisë dhe Andorrës. Sulmuesi anësor është rikthyer këtë të enjte në stërvitje me Rangers pas dëmt

Partizani nuk shkëputet, Devolli hakmerret ndaj Kamzës!
  • 2019-02-17

Partizani nuk shkëputet, Devolli hakmerret ndaj Kamzës!

Partizani nuk shfrytëzon dot mundësinë për tu shkëputur në krye të renditjes dhe për të vendosur njërën dorë te titulli kampion. Të kuqtë u mposhtën 1-0 në Laç nga bardhezinjtë e Besnik Prengës të cilët konsiderohen edhe si macja e zezë e të mëdhave në Kategorinë Superiore.

Rashica kërkohet në Angli, Mihaj pëlqehet nga gjigandët grekë!
  • 2019-02-14

Rashica kërkohet në Angli, Mihaj pëlqehet nga gjigandët grekë!

Milot Rashica dhe Enea Mihaj mund të ndërrojnë skuadër në merkaton e verës. Sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës dhe mbrojtësi i qëndrës i kombëtares shqiptare po spikasin me skuadrat e tyre respektive në këtë sezon dhe gjatë verës mund të transferohen në ekipe më të fo

Rrëfimi i mafiozes shqiptare: Kam ba shumë gjana, por sjam. (Video)
  • 2019-01-24

Rrëfimi i mafiozes shqiptare: Kam ba shumë gjana, por sjam. (Video)

Gazetari spanjoll Davide Beriarin në dokumentarin e tij rreth mafies shqiptare flet me një femër, që dyshohet se është Denis, një prej drejtueseve të mafies  së rrezikshme. Ajo thotë se kësaj rruge i ka hyrë vetëm për para. Ndërkohë, flet për rregullat e forta që mbajnë në këm

Cikalleshi largohet nga Goztepe, ekipi i tij i ri është
  • 2019-01-15

Cikalleshi largohet nga Goztepe, ekipi i tij i ri është

Sokol Cikalleshi ndërpret bashkëpunimin me skuadrën e Goztepes në Superligën e Turqisë, ku ishte huazuar nga Osmanlispori. Është vetë klubi turk, që e bën publik lajmin në faqen e tij në Facebook. Në njoftim shkruhet se me marrëveshje të dyanshme, klubi dhe futbollisti kanë vendosur

No Pic available
  • 2019-01-13

Laura Bush, si e humbi shokun e ngushtë n aksident

Laura Bush dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti amerikan Xhorxh Bush Ish-zonja e par e Ameriks Laura Bush, n librin e saj me kujtime, teksa tregon pr fmijrin, ndalet tek nj aksident q i mori jetn miku t saj m t mir, Majkut. Ja çfarë shkruan ajo: 6 Nntori ishte e mrkur, por at nat ne kishim dal,

Man.United fluturon me Solskjaer që njeh vetëm fitore! (Video)
  • 2019-01-05

Man.United fluturon me Solskjaer që njeh vetëm fitore! (Video)

Pesë nga 5, Ole Gunnar Solskjaer nuk njeh rezultat tjetër përveç fitores në stolin e Manchester United. Pas 4 fitoreve radhazi në 4 ndeshjet e tij të para në Premier League, trajneri norvegjez arriti të udhëhiqte Djajtë e Kuq drejt kualifikimin në fazën e 1/16 të FA Cup, ose siç njihe