Rezultate te kerkimit per termin: +Pavelkas

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] pavelkas / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2019-03-27

Ringjallet Brazili, mposht me përmbysje Çekinë!

Brazili bën autokritikë pas atij barazimi të shëmtuar ndaj Panamasë. Në miqësoren e dytë pas pak ditësh atë ndaj Republikës Çeke, brazilianët triumfuan 1-3 me përmbysje në një ndeshje ku u pa në fushë një Brazil me dy fytyra. Në pjesën e parë Çekia e dominoi Seleçaon dhe gjet