Rezultate te kerkimit per termin: +Peit

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] peit / docs[0] 2 / hits[0] 4 /
No Pic available
  • 2010-05-09

Tirana Fashion Week, Joni Peçi prezanton Koleksionin e ri

Java e mods n Shqipri sht mbyllur me stilin e Joni Peit. Krijimet dhe puna disa-mujore e linjs s tij t re, u soll prpara nj publiku t zgjedhur n nj mnyr krejt t veant. Stilisti Joni Pei, prpos faktit se sjell linjn e tij xhins, prezantimin e t cils ua ka besuar modeleve m t mira shqiptare, t zbulua

No Pic available
  • 2009-09-27

NE PRITJE TE LEHJES

1. Tao quhet qeni im, një Shar-Pei, racë që gjatë Revolucionit kulturor kinez ishte para zhdukjes, i përndjekur nga Garda revolucionare për krimin politik, përkëdhelje nga familja perandorake në cilësinë e racës zyrtare. Në fund të të gjashtëdhjetave apo fillim të të shtatëdhjetav