Rezultate te kerkimit per termin: +Pei

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.317Z

Presidenti: Dekreti për kreun e Kushtetueses në vjeshtë

Emrimi i ri i kreut t Gjykats Kushtetuese ka prplasur mazhorancn dhe institucionin e Presidentit. Menjher pas deklarats snga deputeti demokrat Eduart Halimi, i cili akuzoi kreun e shtetit pr shkelje t rnd t ligjit themeltar t shtetit, duke mos dekretuar brenda afateve kryetarin e ri t Gjykats Kusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.408Z

Peçi: Vonesa prej burokracive të parlamentit

Presidenca nuk trhiqet nga qndrimi i saj pr t sjell n shtator emrat e rinj t Gjykats Kushtetuese, ku krahas kryetarit ka skaduar dhe mandati i 4 prej antarve t saj. E vetmja arsye e vonesave n proces, sipas ekspertve t Presidentit, sht procedura e tejzgjatur me t ciln Kuvendi tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.343Z

Maradona, e kafshon qeni, operohet me urgjencë

Diego Armando Maradona është operuar me urgjencë në fytyrë gjatë natës, për shkak të kafshimit që i ka bërë njëri nga dy qentë e tij. Sipas asaj që bëjnë të ditur mediat argjentinase, trajneri i kombëtares së këtij vendi është shtruar me urgjencë në klinikën private Sanator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.790Z

Operacion për Maradonën, e kafshon qeni i tij

BUENOS AIRES- Diego Armando Maradona është operuar me urgjencë në fytyrë gjatë natës, për shkak të kafshimit që i ka bërë njëri nga dy qentë e tij. Sipas asaj që bëjnë të ditur mediat argjentinase, trajneri i kombëtares së këtij vendi është shtruar me urgjencë në klinikën p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.616Z

Tirana Fashion Week, Joni Peçi prezanton Koleksionin e ri

Java e mods n Shqipri sht mbyllur me stilin e Joni Peit. Krijimet dhe puna disa-mujore e linjs s tij t re, u soll prpara nj publiku t zgjedhur n nj mnyr krejt t veant. Stilisti Joni Pei, prpos faktit se sjell linjn e tij xhins, prezantimin e t cils ua ka besuar modeleve m t mira shqiptare, t zbulua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.519Z

OnePlus Two, ndër telefonat kryesor të 2015

OnePlus është duke përgatitur pasardhësin e telefonit të tij të famshëm, që do ta quajnë `OnePlus Two`. Kompania kineze ende nuk i ka zbuluar detajet e modelit "OnePlus Two", edhe pse drejtori ekzekutiv i "OnePlus", Carl Pei ka folur së fundmi për këtë pajisje në R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Kushtetuta: Partit e vogla takim me Topin

Ndryshimet n Kushtetut kan mbledhur sot aleancistin Neritan Ceka, republikanin Fatmir Mediu, demokristianin Nard Ndoka si dhe deputetin e pavarur Spiro Pei t cilt kan patur nj takim me Presidentin e Republiks, Bamir Topi. Emrat n fjal ashtu sikundrse edhe vet Kreu i Shtetit jan shprehur t shqets

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama