Rezultate te kerkimit per termin: +Pedagogu

Total: 1152
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.217Z

Arrestohet pedagogu Ukë Buçpapaj

Nga Seksioni për hetimin e Korrupsionit, në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, bazuar në pamjet filmike të transmetuara në emisionin investigativ Stop, u bë  ndalimi i shtetasit: Ukë Buçpapaj, 58 vjeç, banues në Tiranë, me detyrë kryetar i shoqatës Ader, Pedagog Anglishte Dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.276Z

Pedagogu, seks për provimin

Pedagogu i infermierisë në Universitetin e Korçës është prangosur në një nga dhomat e një hoteli, ndërsa përdhunonte studenten e tij. KORÇE/ JORGJETA GJANÇISkandali është zbardhur tashmë nga policia e Korçës, e cila bën të ditur se Robert Rado abuzoi e mbaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.442Z

Elbasan, arrestohet për ryshfet pedagogu i matematikës

Share Policia e Elbasanit bëri me dije se ka arrestuar një pedagog të Universitetit Aleksandër Xhuvani, i cili akuzohet për ryshfet. Pedagogu i matematikës, Pëllumb Kllogjeri, 61 vjeç është arrestuar nga policia e Elbasanit në flagrancë në zyrën e tij si dhe iu sekuestrua shuma prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.488Z

Pedagogu i Ekonomikut që po tërbon studentët

Kjo listë notash ka tërbuar studentët e Fakultetit Ekonomik. Një prej pedagogëve ka vendosur ta nisë vlerësimin nga nota zero. Siç shihet edhe në listën e notave ka shumë vlerësime me nota zero, njësh, dysh apo tresh. Është paksa ironike kjo mundësi vlerësimi pasi nëse merr not

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.278Z

Pedagogu: Policia na kapi duke pirë cigare

Robert Rado, pedagogu i arrestuar nga policia tri ditë më parë në Korçë, ka mohuar përdorimin e dhunës, apo kryerjen e marrëdhënieve seksuale me studenten që e denoncoi. KORÇE/ JORGJETA GJANÇI“Kur hyri policia unë isha ulur në karrige dhe vajza ulur në tavolin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.287Z

Bie akuza e përdhunimit, pedagogu në arrest shtëpie

KORÇE – Pedagogu i Infermierisë lë qelinë pas 3 ditësh. Prokuroria e Korçës ndryshoi akuzën për 46-vjeçarin Robert Rado, duke kërkuar për të masën e sigurisë “arrest shtëpiak”. Sipas organit të akuzës, ndryshe nga se u deklarua pas arrestimit të profesorit, Rado nuk ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.872Z

Vlorë, arrestohet për ryshfet pedagogu

Vlorë- Pas arrestimit të pedagogut në Korçë, një tjetër pedagog ka përfunduar në pranga nën akuzën e marrjes së ryshfetit. Sipas burimeve zyrtare të policisë, ëhstë ndaluar Enertin Dheskali, me detyrë pedagog i jashtëm i letërsisë në Universitetin e Vlorës “Ismail Q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama