Rezultate te kerkimit per termin: +Pederast

Meta: total 64 / total_found 64 / time 0.000 / keyword[0] pederast / docs[0] 64 / hits[0] 95 /
E vërteta e dënimit të Kujtim Spahivoglit nga Dritëro Agollit dhe përplasje e tij me Xhelil Gjonin: Ke rehabilituar by*********, pse Kujtimin jo
  • 2017-02-08

E vërteta e dënimit të Kujtim Spahivoglit nga Dritëro Agollit dhe përplasje e tij me Xhelil Gjonin: Ke rehabilituar by*********, pse Kujtimin jo

Nga Dr. Kadri Kadiu, TemA   “Të qoftë i lehtë dheu që të hodhën përsipër, o njeri, por më e lehtë qoftë balta, e pakët vërtet, por rëndesa e saj është mizore”. Kështu është shprehur për Dritëroin, Artisti Pëllumb Kulla. Kam përjetuar dhimbje këto ditë, p

No Pic available
  • 2016-11-25

Pederast m*ti, plakaruq, trafikant, çfarë nuk u dëgjuat dje nga fjalori i rrugës në Kuvend

Seanca e djeshme e Kuvendit ka degjeneruar në fjalor fyes dhe ofendime personale mes deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë. Ofendimet dhe tonet e larta u shkëmbyen mes ish-kryeministrit Sali Berisha, nënkryetarit të Grupit të PS-së, Taulant Balla dhe deputetit të PD-së, Asllan Dogjani. S

Ndrikull, Pederast, Të thyej: Çfarë nuk u dëgjua dje në Kuvend
  • 2016-11-25

Ndrikull, Pederast, Të thyej: Çfarë nuk u dëgjua dje në Kuvend

Ashtu si çdo të enjte, seanca parlamentare ka qenë e ndezur dhe plot tensione. Sharje dhe fyerje nga më të ndyrat janë dëgjuar teksa nuk janë kursyer edhe me kërcënime. Deputeti Sali Berisha ka përmendur dje emrin e ministrit Ditmir Bushati si ministri që u përfol disa muaj më par

Stresi shpërthen ndaj gjyqtarit: Pederast me shkollë
  • 2016-10-20

Stresi shpërthen ndaj gjyqtarit: Pederast me shkollë

Transmetuar më 20.10.2016 - 13:49 Pak ditë më parë Gjykata e Apelit e dënoi me 18 muaj shërbim prove këngëtarin Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi. Por ditën e sotme, reperi ka një mesazh thumbues dhe fyes

Rrëfim rrëqethës nga Vlora: Babai më prekte në pjesët intime
  • 2016-08-21

Rrëfim rrëqethës nga Vlora: Babai më prekte në pjesët intime

Pas rastit të Dibrës, ku babai monstër ngacmoi seksualisht dhe më pas përdhunoi të bijën 15-vjeçe, një tjetër denoncim ka ardhur në redaksinë e Jetaoshqef.al nga një vajzë, e cila shprehet se ka rënë pre e dhunës fizike dhe seksuale të të atit, ndërsa dyshon se babai i saj ësht

Ca vargje borxh poetit Duka, për 21 korrikun
  • 2016-07-12

Ca vargje borxh poetit Duka, për 21 korrikun

Nga Xhovani Shyti  I gjendur zbritur në sheshbetejën e angazhimit patriotik, në një prej strofave të poezisë së shkruajtur pak ditë më parë, lidhur me katandisjen e Shqipërisë deri në këtë farë situate kaotizmi gjithëplanësh, teksa shigjetonte përfaqësues të kastave dekadash

No Pic available
  • 2016-03-09

Sherr priftërinjsh/ Kur Dom Lazer Shantoja sulmonte Fan Nolin: O mjekroç i pa mjekër, pederast i qelbun e tosk gegofob

Ky është një tekst i botuar nga Dom Lazer Shantoja. Ai sulmonte ashpër Fan Nolin. Gjuha e tij nuk ka shumë lidhje me atë që ai përfaqëson, besimin e krishterë. Teksti është publikuar nga studiuesi Aurel Plasari: Qesh, o pagan! ivo, o mjekroç i pa mjeker, o pop i pa bishtalec, o peshk