Rezultate te kerkimit per termin: +Pej

Total: 2314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.897Z

LDK: Do ta fitojmë Pejën

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, të dielën u shpreh i bindur se komunën e Pejës dhe komunat e tjera të Rrafshit të Dukagjinit do t’i fitojnë kandidatët për kryetarë nga Lidhja Demokratike e Kosovës, duke th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.403Z

Arrestohet hajni serik i Pejës

Sipas burimeve të Indeksonline, është arrestuar një hajn serik në rajonin e Pejës. Hajni kryente profesionin e tij vazhdimisht në fshatra të Pejës, sidomos në fshatin Raushiq.AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Jo zyrtarisht më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.338Z

Dezinfektohen t gjitha shkollat n Pej

Pas festave, nxnsit e t gjitha shkollave t Pejs do t vazhdojn t martn procesin msimor n hapsirat e dezinfektuara, si mas preventive pr parandalimin e shprhapjes s gripit stinor dhe t virusit t gripit t derrit, A H1N1, nga i cili nuk ka raste tjera t konfirmuara, prve tri rasteve t njohura deri m tas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.152Z

Rruga Pejë-Kullë mbetet e mbyllur

Aksi rrugor Pejë-Kullë që lidh Kosovën me Malin e Zi është i mbyllur për të gjitha mjetet qarkulluese. Kështu bën të ditur policia rajonale e Pejës. Siguria rrugore në rajonin e Pejës po trajtohet me seriozitet të shtuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.733Z

Rekord vjedhjesh në Pejë

Gjatë periudhës kohore nga 1 janari 2015 deri më datë 15 shtator 2015 në Komunën e Pejës janë evidentuar 473 raste të vjedhjeve. Në një komunikatë për media, zyra e informimit në rajonin e Policisë së Pejës ka b&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.754Z

Arrestohet prostituta në Pejë

Një femër është arrestuar në Pejë me dyshimin se njëjta është marrë me prostitucion. Policia ka bërë të ditur se arrestimi është kryer në rrugën e “UÇK-së” në Pejë dhe e dyshuara m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.683Z

Zjarr në Pejë

Sot rreth orës 12:20 përballë stacionit të Policisë në Pejë ka marrë zjarr oxhaku i një lokali hotelier, mirëpo nuk raportohet në rrezik në njerëz. Zjarri u shua pas intervenimit me kova uji nga vetë banorët e ndërtes&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama