Rezultate te kerkimit per termin: +Pejs

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.338Z

Dezinfektohen t gjitha shkollat n Pej

Pas festave, nxnsit e t gjitha shkollave t Pejs do t vazhdojn t martn procesin msimor n hapsirat e dezinfektuara, si mas preventive pr parandalimin e shprhapjes s gripit stinor dhe t virusit t gripit t derrit, A H1N1, nga i cili nuk ka raste tjera t konfirmuara, prve tri rasteve t njohura deri m tas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.981Z

Malta me Shqipërinë do të përballet me disa mungesa

La Valeta - Malta do të paraqitet në ndeshjen e nesërme përballë Shqipërisë me 5 mungesa të rëndësishme. Dushan Ficel, trajneri i maltezëve, nuk do të ketë në dispozicion pesë nga lojhtarët e tij më të mirë. Ky është një lajm i mirë për përfaqësuesen shqiptare të drejtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.782Z

NBA anulon ndeshjen ne nderim te viktimave ne maratonen e Bostonit

Një ndeshje e basketbollit profesionist amerikan është anuluar për të nderuar kujtimin e viktimave të atentatit në Maratonën e Bostonit. Ndeshja pritej të zhvillohej mbrëmë në Boston, mes skuadrës vendase Sëlltiks dhe Indiana Pejs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.357Z

Gjuriq i qeshur kthehet nga Brukseli në Beograd (Foto)

Drejtori i Zyrës serbe për Kosvën, Marko Gjuriq, me pejsëtarë tjerë të delegacionit serb në Bruksel para pak momentesh ka zbritur në aeroportin "Nikola Tesla" në Beograd, shkruan Kurir. Ai është pritur nga bashkëpunëtor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Ekstradohet në Serbi i dënuari për vrasjen e Kryeministrit Gjinxhiç

Pjestari i Klanit t Zemunit, Sretko Kalini, i fundmi i bands Kroacia ka ekstraduar tek autoritetet n Serbi, Sretko Kaliniin, i dnuar n munges nga drejtsia serbe me 30 vjet burgim pr pjesmarrje n vrasjen e ish-kryeministrit t Serbis, Zoran Gjingji. Ai u soll nga Kroacia n Beograd me nj avion t posam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.973Z

Politikane dhe artiste mblidhen ne Jeruzalem

Duke filluar nga Bill Klinton, Tony Blair, Robert de Niro dhe Barbra Streisand, emrat më të mëdhenj të politikës dhe artit janë mbledhru në Jeruzalem për të festuar 90 vjetorin e Shimon Peres, presidentit izraelit. Toni Bler në fjalën e tij ka p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.310Z

Shkup, aeroportihapet për fluturimepor jo për aterime

SHKUP- Aeroporti "Aleksandri i Madh" është hapur sot për fluturime, ndërsa mbetet i mbyllur për aterime për shkak të dukshmërisë së zvogëluar nga mjegulla e dendur.Nga aeroporti informojnë se normalizimi i qarkullimit në të dy dre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama