Rezultate te kerkimit per termin: +Pejic

Total: 398
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.251Z

Pero Pejic fiton Kepucen e Arte

Java permbyllese e Kategorise Superiore shpalli zyrtarisht sulmuesin e Skenderbeut Pero Pejic fitues te Kepuces se Arte citon Supersportbr br Nje trofe individual me se i merituar per kroatin i cili kishte deshtuar ta fitonte kete cmim gjate eksperiencave te meparshme me Dinamon dhe Tiranenbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.551Z

Pejic synon transferimin jashte Shqiperise

Pero Pejic e sheh te ardhmen e tij larg Shqiperise Sulmuesit i perfundon kontrata me Skenderbeun ne fund te qershorit dhe objektivi kryesor per te eshte transferimi jashte Shqiperisebr br Persa i perket momenteve me te bukura gjate ketyre viteve me Ujqerit e Debores 31-vjecari u shpreh se castet m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.225Z

Pejic: Daja, më i përgatitur se Canaj

Sokol Paja - Sulmuesi kroat i dinamos Pero Pejic ka deklaruar se me ardhjen e Ilir Dajës në krye të bankinës së Dinamos gjërat kanë marrë zhvillim shumë pozitiv. Bomberi i kampionatit shqiptar me 13 gola deklaroi se Ilir Daja është shumë më i përgatitur se paraardhësi i tij Agim Canaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.218Z

0 – 1: Pejic thyen Apoloninë

Sulmuesi kroat Pero Pejic gjen golin e parë për vitin 2008, dhe atë e realizoi jo në kampionat, por në ndeshjen e parë turit të dytë të Kupës së Shqipërisë kundër Apolonisë. Golashënuesi më i mirë i Dinamos (13 gola) realizoi në minutën 41-të për 13 herë fituesit e kupës. G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.306Z

Dinamo i falet kroatit Pejic

Dy gola të vonshëm nga i riu Nertil Ferraj dhe një tjetër i realizuar nga golashënuesi më i mirë i Dinamos, kroati Pero Pejic përmbysën avantazhin e mbajtur për 80 minuta nga ana Teutës, që e pëfundoi takimin me një lojtar më pak, pas ndëshkimit të Cotës me karton të kuq në e 74-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.824Z

Pejic behet ceshtje ne loje hyn Dinamo

Zbardhen prapaskenat e sulmuesit te Tiranes Pero Pejic. Burime te sigurta prane lojtarit treguan ate qe pritet te ndodhe ne vijim me kroatin i cili ka tre muaj pa marre rrogen nga klubi bardheblu. Pas Flamurtarit qe eshte prej kohesh ne tratativa me lojtarin se fundmi ka dale ne skene klubi i Dinamo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.765Z

Tirana dhe Pejic likuidojne Teuten

Dy gola te shpejte te sulmuesit kroat Pero Pejic i siguruan nje fitore komode 2-0 Tiranes ne sfiden kunder Teutes ne Qemal Stafa ne ndeshjen e vlefshme per javen e 9-te te Superliges. Per kroatin Pero Pejic keta ishin golat me numer 4 dhe 5 e qe barazuan ate me Elis Bakajn dhe Nestor Martinenen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama