Rezultate te kerkimit per termin: +Pelinxhi

Meta: total 41 / total_found 41 / time 0.000 / keyword[0] pelinxhi / docs[0] 41 / hits[0] 64 /
No Pic available
  • 2014-03-24

Policia gjen 86 dokumente të humbura, ja emrat

TIRANE - Dhjetëra karta identiteti, pasaporta biometrike e leje drejtimi automjetesh, që ishin denoncuar të humbura nga qytetarët, janë gjetur nga Policia e Tiranës. Drejtoria e Policisë së kryeqytetit u bën thirrje pronarëve të këtyre doku

No Pic available
  • 2014-03-24

Policia gjen 86 dokumente të humbura, ja emrat

TIRANE - Dhjetëra karta identiteti, pasaporta biometrike e leje drejtimi automjetesh, që ishin denoncuar të humbura nga qytetarët, janë gjetur nga Policia e Tiranës. Drejtoria e Policisë së kryeqytetit u bën thirrje pronarëve të këtyre dokumenteve të paraqiten për t’i tërhequr a

No Pic available
  • 2014-03-24

Policia gjen kartat e identitetittë humbura, ja lista e plotë

TIRANE- Policia e Tiranës ka gjetur dhjetëra karta identiteti, pasaporta biometrike dhe leje drejtimi automjetesh, të cilat ishin denoncuar të humbura nga qytetarët. Pronarëve të këtyre sendeve, Drejtoria e Policisë së kryeqytetit u bën thirrje që të paraqitën në organet e policisë p

Pelinxhi: Partizani B, skuadër promovuese
  • 2013-04-08

Pelinxhi: Partizani B, skuadër promovuese

Nga Edmond Sufaj Trajneri i ekipit të dytë, i cili merr pjesë në Kategorinë e Tretë, thotë se ky aktivitet është pozitiv për angazhimin e lojtarëve të akademisë së kuqe Partizani që kërkon Superligën ka edhe një sinonim të tijën, Partizanin B, skuadër e cila merr pjesë në Kate

Sallaku-Laçi bien dakord: Stafi nuk ndryshon, Partizani synon goditjen e fundit në merkato
  • 2012-08-29

Sallaku-Laçi bien dakord: Stafi nuk ndryshon, Partizani synon goditjen e fundit në merkato

Nga ILIR CARA Dy bashkë pronarët e Partizanit, Lulëzim Sallaku, që ka blerë aksionet e Xhanit, si dhe Paro Laçi, kanë nisur një bashkëpunim, që pritet të dërgojë të kuqtë e kryeqytetit drejt elitës së futbollit Java ka nisur me ndryshime të madhe tek Partizani, ku pas 13 vitesh d

Paro Laçi jep lajmin: Albert Xhani nuk do të jetë më pjesë e Partizanit
  • 2012-08-24

Paro Laçi jep lajmin: Albert Xhani nuk do të jetë më pjesë e Partizanit

Nga ILIR CARA Administratori i të kuqve, Paro Laçi, me anë të një deklarate për shtyp ka deklaruar largimin e ortakut të tij dhe shumë shpejt ekipi do të ketë mbështetjen e donatorëve të rinj Te Partizani duket se ka përfunduar epoka Albert Xhani dhe një erë e re ndryshimi pritet t

Partizani shton radhët me Mahon dhe Bletën, merkatoja në letër
  • 2012-07-05

Partizani shton radhët me Mahon dhe Bletën, merkatoja në letër

Nga ILIR CARA Të kuqtë vijojnë me përgatitjet nga Liqeni, ku dje grupit i janë bashkuar edhe dy lojtarë nga sezon i fundit Maho dhe Bleta, merkatoja ende në letër, pritet Xhani Që nga e hëna e  2 korrikut Partizani mendohet se zyrtarisht ka nisur punën për sezonin e ri. Në këtë rast