Rezultate te kerkimit per termin: +Pellumb +Dalti

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] pellumb / docs[0] 1262 / hits[0] 1804 / keyword[1] dalti / docs[1] 23 / hits[1] 26 /
No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

No Pic available
  • 2009-01-09

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

No Pic available
  • 2008-09-25

Vjedhja e thesarit ne tunelet e Krrabes

Kane kaluar me shume se 10 vjet nga vjedhja e bujshme dhe misterioze e floririt te Thesarit te Shtetit, pikerisht ne tunelet e Krrabes. Tunelet nen shpatet e vargmaleve ne fshatin Krrabe jane ndertuar rreth viteve 1970. Aty ndodhet nje objekt, ku pas tij fshihen hyrjet per ne tunelet e perdorura ne

No Pic available
  • 2008-09-25

Thesari, 21 vjet burg te akuzuarve

TIRANE- Me 7 shkurt te vitit 2001, pas nje procesi gati njevjecar, Gjykata e Tiranes vendosi denimin e pese te pandehurve: Ahmet Hyka, Enver Hyka, Pellumb Dalti, Arjan Bishqemi dhe Blerim Haka, nen akuzen e "vjedhjes se thesarit te shtetit", ne bashkepunim. Gjyqtari i ceshtjes ne ate kohe, pasi shqy

No Pic available
  • 2008-09-25

Rihetime per vjedhjen e arit te Krrabes

TIRANE - Rihapet nga Policia e Shtetit dosja e vjedhjes se Thesarit te Shtetit ne Krrabe. Kjo gje ka ndodhur pak kohe me pare. Grupit hetimor ka bere te ditur se nder deshmitaret qe do te rimerren ne pyetje jane emrat e pese te denuarve qe tashme po shijojne lirine, pasi kane mbaruar vitet e denimit

No Pic available
  • 2007-12-15

Odiseja e grabitjeve te floririt shqiptar

Historia e arit shqiptar, qe nga arratisja e mbretit Zog, pushtimi gjerman, konfiskimi anglez, ruajtja ne malet e Skraparit dhe vjedhja skandaloze ne tunelet e Kerrabes Shaban Sulçe Edhe pse deri diku modest per nga sasia krahasuar me vendet e tjera europiane, thesari i shtetit shqiptar ka qene va

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama