Rezultate te kerkimit per termin: +Pellumb +Xhufi

Total: 269
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.533Z

Pellumb Xhufi: Bashkepunimi me PD-ne, i pershpejtuar

Nenkryetari i LSI, Pellumb Xhufi tha dje, ne Konventen e Levizjes Socialiste per Integrim, se eshte kunder marreveshjes se bashkeqeverisjes me kryetarin e Partise Demokratike, Sali Berisha, duke e cilesuar kete bashkepunim si te pershpejtuar. "LSI duhet te siguroje stabilitet dhe koherence ne kalimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.520Z

Pëllumb Xhufi: Rama ska lidhje me të majtën

A ka lidhje Edi Rama me të majtën? Profesori Pëllumb Xhufi, i ftuar në emisionin Arena, tha se Rama nuk ka lidhje personalisht me të majtën, duke shtuar se e drejtuesit e Partisë Socialiste janë munduar vazhdimisht të krijojnë një rreth të ngushtë pushteti për të sunduar. Familja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.850Z

Xhufi: Shqetesues, votimi familjar

Nenkryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Pellumb Xhufi, denoncon dhunimin e kryetarit te komunes se Topojes ne Fier, qe eshte perfaqesues i LSI. Sipas tij shqetesues mbetet fakti per votimin familjar.“Fenomeni eshte shenuar sa ne Diber aq edhe ne Shkoder dhe ne Koder Kamez,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.861Z

Pëllumb Xhufi për LSI-në: antiligjore, antishqiptare, antikombëtare, antikushtetuese

Share Në një intervistë me Skënder Minxhozin për revistën Java që del të dielave, Pëllumb Xhufi, ish-deputet dhe ish-Nënkryetar i LSI-së, thotë: …në këto dy vjet, duke harruar premtimet e duke shkelur me të dy këmbët programin e saj, drejtuesit e LSI-s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.005Z

Xhufi: LSI, jo ne qeveri

Pese anetare te kryesise se Levizjes Socialiste per Integrim i kane kerkuar kreut te saj, Ilir Meta, te terhiqet nga bashkepunimi me kryeministrin Sali Berisha per krijimin e qeverise se re. Qendrimit te shprehur nga Pellumb Xhufi, Sabit Brokaj dhe Fatos Klosit qe ne momentet e para te marrjes se ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.554Z

Pëllumb Xhufi: Shqipërinë e shiti Esati, Zogu dhe zoqtë e sotëm

Share Historiani i njohur, Pëllumb Xhufi, ka komentuar publikimin e dokumenteve të Auron Tares në Gazetën Shqiptare, ku theksohet se Ahmet Zogu bisedoi me jugosllavët për rrëzimin e Enver Hoxhës. Është një kontribut për të shkundur kujtesën historike, për të demaskuar sjelljet anti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.607Z

Xhufi: Meta, Kryeminister ne 2009

Kryetari i Grupit parlamentar te LSI, Pellumb Xhufi, ne nje interviste per gazeten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama