Rezultate te kerkimit per termin: +Pengjet

Total: 911
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.226Z

Lirohen pengjet e piratëve pas tri vjetësh

Gazeta ShqipSomalia Njëzetedy pengje të kapur nga piratët gati tri vite më parë u liruan, njoftuan zyrtarët e rajonit gjysmë autonom të Puntlandit në Somali. Ata thonë se forca e tyre detare nisi operacionin për të liruar pengjet dhe anijen e tyre dy javë më parë. Pengjet, sipas dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.111Z

ISIS nxjerr ne shitje pengjet

brbrMilitantet e shtetit islamik kane nxjerre ne shitje dy pengje nje shtetas norvegjez dhe nje kinez Xhihadistet i kane postuar fotografite e tyre ne revisten ne internet Dabiq Pengjet jane nga Oslo dhe Pekini dhe luftetaret e ISIS thone se oferta per lirimin e tyre ne kembim te parave eshte e ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.092Z

Darfur, përgënjeshtrohet lajmi, pengjet nuk janë liruar

Khartoum - E ndërsa dje u dha lajmi që pengjet në Darfur ishin liruar, vetam pas pak orësh erdhi edhe pergenjeshtrimi i tij:”pengjet nuk jane liruar akoma por do te lirohen se shpejti” - thote nje pergjegjes i larte i sudanit, i cili ka preferuar të ngelet anonim. Katër pengjet, midis te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.154Z

Algjeri masakrohen pengjet e Al Qaedws

Ka përfunduar në mënyrën më të keqe të mundshme pengmarrja në Amenas, Algjeri. Kanë mbetur të vrarë 35 pengje të huaja si dhe 15 nga pengmarrësit gjatë aksionit për shpëtimin e tyre me helikopteër nga ana e ushtris&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.898Z

Irak lirohen 46 pengjet turke

0 brbr brbrSherbimi Inteligjent turk ka arritur te lirojne ne nje operacion sekret ne oret e para te se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.873Z

Pengjet e FARC apel zgjedhësve kolumbianë

Televizionet kolumbiane shfaqen ditën e hënë materiale filmike ku tregoheshin 5 pengjet e mbajtura prej guerrilasve të FARC-ut. Ushtria revolucionare, e njohur për qëndrimet e saj marksiste dhe mbështetjes së dhënë ndaj baronëve të drogës, publikoi videot dy javë nga mbajtja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.363Z

Pengjet ballafaqohen ne gjyq per masakren

Deshmon Malo Bardhoci intervistuesi i dy gardisteve te kapur ne Cerrik Procesi gjyqesor per zbardhjen e masakres se Cerrikut ka vijuar dje me pyetjen e nje deshmitari okular i cili kishte filmuar disa nga pengjet qe merreshin ne interviste nga banditet tashme te arrestuar. Malo Bardhoci ka deklaruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama