Rezultate te kerkimit per termin: +Pensionisti

Total: 615
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.373Z

Pensionisti shqiptar dënohet për trafik droge në Hiroshima të Japonisë!

Një pensionist, shqiptar nga Kosova, banues në Gjermani, dënohet me 9 vjet burg për trafik droge në Hiroshimë.  Kadrush P. nga Bad Salzlufen, siç shkruajnë gazetat gjermane është shpallur fajtor nga një gjykatë e Hiroshimës për kontrabandë droge.  Bekimi, njëri nga djemtë e K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.402Z

Pensionisti Withers dhe nargjileja turke

Ilir Yzeiri Ne sot gjendemi pa shtet, domethënë me grushte shteti çdo ditë. Një të tillë e bëri Ministri i Mbrojtjes para disa ditësh, pa parlament, me demokraci të gërryer, pa identitet dhe ajo që është më e trishtueshmja opozita zgjedh për të mandatuar në KLD Ardian Vishën, avok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.264Z

Pensionisti gjerman masakron gruan

Autoritetet austriake thanë sonte se kanë zbuluar misterin e mbetjeve eshtërore të gjetura në dy valixhe në liqenin Traunze afër Salzburg. Autori është një pensionist gjerman, derisa viktima gruaja e tij. Pensionisti që vrau gruan e tij, cop&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.161Z

FOTO LAJM: E keni dhuratë nga pensionisti që kemi në krye të qeverisë!

Share Vetëm Zoti lart dhe sovrani në tokë mund të më pengojë në realizimin e projektit madhor për Shqipërinë e zhvilluar, tha Berisha para dy ditësh. Sipas respublica.al, për të kapur vendin e fundit në listë ndër vendet e zhvilluara, Bahamasin, do na duhen 60

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.841Z

Pensionisti gjen ilacin per migrenen

Transmetuar me 23012016 - 1628 Colin Seaman ka vuajtur nga migrena prej 50 vjetesh Dhimbjet e para i nisen kur ai ishte 20 vjec Metro raporton se pensionisti 70-vjecar mendon se vendosja e nje percing ne veshin e tij i ka lehtesuar dhimbjetbr br Burri kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.506Z

Koordinonte bandën e hajdutëve shqiptarë, arrestohet pensionisti italian

Një pensionist 63-vjeçar nga Xhenoa e Italisë është arrestuar pasi koordinonte një bandë hajdutësh shqiptarë. Ai u arrestua nga karabinierët e zonës Sampierdarena pasi rishiste objektet e vjedhura nga shqiptarët. Bëhet fjalë për operacionin e quajtur Bugs Bunny, që nisi gushtin e vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.072Z

Kapet pensionisti i dënuar për dëmtim pyjesh

Përrenjas Një burrë 67 vjeç nga qyteti i Përrenjasit, i shpallur në kërkim për dëmtim me dashje të pyjeve, është arrestuar dje nga policia. Sipas burimeve zyrtare nga rajoni i Policisë së Përrenjasit, bëhet e ditur se është ndaluar Avni Torra, 67 vjeç, i dënuar nga Gjykata e Elb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama