Rezultate te kerkimit per termin: +Penthouses

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.600Z

Kush do e blejë këtë super-apartament?

Për këtë super- apartament janë në garë dy nga yjet më të mëdhenj të Hollivudit. Madonna dhe Natalie Portman duan të bëhen pronare të këtij apartamenti, i cili nuk ndodhet as në Londër dhe as në Nju Jork. Ai ndodhet në Tel Aviv. Apartamenti është në katin e fundit të një godi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.599Z

Jeta e dhunshme e bandave të Londrës

Gangsterë që bëjnë më shumë se 2 mijë paund në ditë nga tregtia e drogës kanë zbuluar me kamera GoPro se s ii shpenzojnë paratë e tyre nëpër shtëpi publike dhe makina luksoze. Jordy, një ish-anëtar i bandës Woolwich Boys, dikur jetonte një jetë luksoze, deri në momentin që u a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.913Z

Edi Hila rrëfehet për Eleni Laperin

Edi Hila një nga artistët më të mirë shqiptar do të vijë në një bashkëbisedim me kritiken e artit Eleni Laperi . Ata do të bashkëbisedojnë pranë Sallës së Ekspozitave të Përkohshme, sallë në të cilën është çelur ekspozita Piktori i Transformimit e Hilës. Ekspozita, e cila u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.088Z

8, 317 vizitorë në ekspozitën e Edi Hilës

8, 317 vizitorë kanë parë ekspozitën e parë personale të Edi Hilës në Galerinë Kombëtare të Arteve. Ekspozita retrospektive Edi Hila: Piktori i Transformimit u mbyll të dielën e shkuar, datë 29 korrik. Jemi të lumtur që kjo ekspozitë e hapur prej datës 24 maj 2018 është vizituar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.490Z

Edi Hila, piktori i transformimit

Edi Hila do të vijë për herë të parë me një ekspozitë personale në Galerinë Kombëtare të Arteve. Ekspozita me titull Piktori i trasformimit është kuruar nga Joanna Mytkoëska, Kathrin Rhomberg, dhe Erzen Shkololli dhe është një projekt i përbashkët i Galerisë Kombëtare të Arte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama