Rezultate te kerkimit per termin: +Pep +Guardiola

Total: 2686
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.762Z

Zyrtarizohet Pep Guardiola

0 brbr SSSAbrASS brbrPep Guardiola eshte zyrtarizuar si trajneri i ri i Manchester City per sezonin e ardhshembrbr brbrLajmi qe dihej prej kohesh u konfirmua nga klubi anglez me ane te nje komunikate Guardiola i cili aktualisht drejton Bayern Munchen do te nise detyren e re ne kete verebrbr brbrTr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.206Z

Zyrtare: Pep Guardiola i Cityt

Pep Guardiola edhe zyrtarisht do të jetë trajner i Manchester Cityt nga sezoni 2016/17 Manchester City ka barë të ditur se Pep Guardiola do ta zëvendësojë trajnerin Manuele Pellegrini nga sezoni i ardhshëm. Ish trajneri i Barcelonës, ka nënshkruar ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.330Z

Largimi i Pep Guardiola nga Bayern

0 brbr SSSAbrASS brbrPep Guardiola eshte shtrenguar te largohet nga Bayern Munchen Strategjia e klubit per merkaton binte ndesh me idete e trajnerit sipas nje lajmi te gazetes gjermane Bildbrbr brbrBayern synon qe te arrije rezultate ashtu sic ka bere vitet e fundit duke mbajtur nen kontroll financ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.304Z

Pep Guardiola nuk rinovon, hapet ankandi në Angli

Vendimi  Spanjolli do të largohet nga Bajern Mynih në fund të sezonit Ançeloti – Drejtimin e Bajern Mynih që nga sezoni i ardhshëm pritet ta marrë italiani Karlo Ançeloti Pep Guardiola do t’i japë lamtumirën Bajern Mynih në fund të këtij sezoni, ndërsa klubi gjerman prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.552Z

Laporte synimi i radhes per Pep Guardiola

Pep Guardiola eshte shume prane transferimit te tij te dyte te Manchester City Mediat ne Angli raportojne se trajneri i ri i Cityt Pep Guardiola eshte i gatshem te beje goditjen e dyte ne afatin kalimtarbr br Raportohet se Manchester City eshte i gatshem te paguaje shumen prej 39 milione funteve p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.325Z

Ja pse po iken Pep Guardiola nga Bayern

Pep Guardiola eshte shtrenguar te largohet nga Bayern Munchen Strategjia e klubit per merkaton binte ndesh me idete e trajnerit Bayern synon qe te arrije rezultate ashtu sic ka bere vitet e fundit duke mbajtur nen kontroll financat dhe shpenzimet per blerjen e lojtarevebr br Javi Martinez eshte fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.995Z

Pep Guardiola, “zoti i qiellit” të futbollit

www.albania-sport.com - Është trajneri i momentin. Më i miri në botë, sipas pesë organizatave të pavarura nga njëra-tjetra. Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave në Futboll, IFFHS, e ka shpallur si trajnerin më të mirë të botës të viti 2009. “Don Balon” e përca

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama