Rezultate te kerkimit per termin: +Pepa

Meta: total 1000 / total_found 1116 / time 0.000 / keyword[0] pepa / docs[0] 1116 / hits[0] 1907 /
Vrasja e biznesmenit grek, fotot e bandës me shqiptarë
  • 2019-02-22

Vrasja e biznesmenit grek, fotot e bandës me shqiptarë

Policia greke ka publikuar fotot dhe të dhënat e bandës së hajdutëve, mes të cilëve dhe kriminelit që vrau biznesmenin grek Aleksandros Stamatiadhis, në 2 prill 2018, gjatë vjedhjes së shtëpisë së tij në Kissifia. Të arrestuarit janë 8 shqiptarë dhe një femër rumune, siç shkruan

Si u grabitën miliona euro brenda aeroportit të Rinasit
  • 2019-02-20

Si u grabitën miliona euro brenda aeroportit të Rinasit

Grupi i Admir Muratajt, arriti të realizojë dy grabitje të dhunshme shumë afër aeroportit, por, një tjetër bandë shkoi edhe më tej. Për herë të parë në historinë e Shqipërisë, arriti të thyhej siguria e Aeroportit Nënë Tereza, ku 3 grabitës arritën të shkojnë deri të pista e

Zyrtare, biznesmeni grek u vra nga një shqiptar (Emri)
  • 2019-02-14

Zyrtare, biznesmeni grek u vra nga një shqiptar (Emri)

Policia greke ka zbardhur vrasjen e Aleksandro Stamatiadhi, biznesmenit grek të ekzekutuar një vit më parë gjatë një grabitjeje me armë në banesën e tij. Policia greke ka deklaruar se ka shkatërruar një organizatë të madhe të trafikut të lëndëve narkotike, ku përpos trafikut të dr

No Pic available
  • 2019-01-14

Athinë, arrestohen dy shqiptarët që u arratisën nga burgu pas Vitit të Ri (EMRAT)

Dy shqiptarëve, të cilët më datë 2 janar u arratisën nga burgu i famshëm Koridhalos në Athinë, janë arrestuar sot nga policia. Të dy të arratisurit u arrestuan pas një operacioni të organizuar të Divizionit të Sigurisë së Atikës, i cili gjithashtu u mbështet nga ECAM. Dy të rinj

No Pic available
  • 2019-01-12

Zyliha Miloti, vitet e bukura të një aktoreje

Zyliha Miloti ” Mjeshtre e Madhe” ka ditëlindjen. Aktorja e njohur  lindi më 11 janar 1946, në Shkodër. Mbaron shkollën e mesme “Jordan Misja” në vitin 1965 . Në vitin 1967 e në vijim paraqitet si një nga aktoret më të suksesshme të Estradës Profesioniste të qy

Greqi, publikohen fotot dhe emrat e shqiptarëve të arratisur nga burgu
  • 2019-01-02

Greqi, publikohen fotot dhe emrat e shqiptarëve të arratisur nga burgu

Policia greke, ka publikuar emrat e plotë dhe fotografitë e dy shqiptarë të arratisur nga burgu i sigurisë së lartë në Koridhalos të Greqisë mënegjesin e sotëm. Shqiptarët e identifikuar me emrin Elvis Pepa dhe Leonard Pepa ishin dënuar për vjedhje dhe grabitje të të moshuarve. Dy s

Makina përplaset me autobusin me nxënës në Elbasan, një i vdekur (EMRI)
  • 2018-11-17

Makina përplaset me autobusin me nxënës në Elbasan, një i vdekur (EMRI)

Foto nga vendngjarja   Rreth orës 20:50 të mbrëmjes së të shtunës një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, në afërsi të fshatit Mirakë. Një makinë tip Honda me targë AA352CK është përplasur me një autobus me nxënës nga Tirana. Si pasojë e aksiden