Rezultate te kerkimit per termin: +Pepaj

Meta: total 201 / total_found 201 / time 0.000 / keyword[0] pepaj / docs[0] 201 / hits[0] 292 /
No Pic available
  • 2019-02-15

Telefonat e shqiptarit nga burgu: Merre ..X.. dhe thuaji do ta rrjep si pulë!

Foto ilustruese Shtypi grek ka publikuar disa përgjime të mafies shqiptaro-greke që vepronte brenda burgut të Koridhalos. Autoritetet kishin regjistruar përgjime telefonike të anëtarëve të bandës që ndodheshin brenda burgut, prej të cilave zbuluan përfshirjen e tyre në shumë aktivitet

Policia bastis 7 ferma kanabisi në Britani, arrestohen 3 shqiptarë (EMRAT)
  • 2019-02-04

Policia bastis 7 ferma kanabisi në Britani, arrestohen 3 shqiptarë (EMRAT)

500 mijë paund do të ishin të ardhurat që do të arrinin të fitonin shqiptarët që kultivonin kanabisin në fotot e mëposhtme, në banesa të përshtatura si ferma për rritjen dhe tharjen e lëndës narkotike. Për të goditur grupin është dashur ndërhyrja e më shumë se 50 oficerëve t

Protesta, Lleshaj mohon procedimet; Policia thotë të kundërtën
  • 2018-12-13

Protesta, Lleshaj mohon procedimet; Policia thotë të kundërtën

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj duke folur sot në seancën parlamentare deklaroi nuk ka pasur asnjë lloj procedimi penal ndaj asnjë pedagogu apo asnjë studenti pjesëmarrës në protestat e ditëve të fundit, të zhvilluara në Tiranë apo në qarqet e tjera të vendit. Lleshaj tha se pa

No Pic available
  • 2018-12-12

Protesta e studentëve në Tiranë, procedohen 23 persona

Policia ka proceduar penalisht 23 persona, pjesëmarrës në protestat e studentëve. Mësohet se mes të proceduarve janë Robert Aliaj, Edmond Tupe si edhe aktivistë të forumeve rinore të partive politike. Policia njofton se më datë 11.12.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë G

Procedimi ndaj protestuesve, Basha: Regjim hajdut dhe shtypës
  • 2018-12-12

Procedimi ndaj protestuesve, Basha: Regjim hajdut dhe shtypës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha reagon lidhur me procedimin penal ndaj 25 protestuesve. Basha thotë se kapen duke vjedhur dhe pastruar 30 milionë euro, por as hajduti psiqik dhe asnjë nga vartësit e tij nuk është duke u hetuar penalisht. Ngritën zërin kundër qeverisë, të dre

Procedimet penale ndaj protestuesve, reagon Policia e Shtetit
  • 2018-12-12

Procedimet penale ndaj protestuesve, reagon Policia e Shtetit

Policia e Shtetit del me deklaratë lidhur me protestat e studentëve gjatë ditëve të fundit, ku më e madhja kulmoi të martën para ministrisë së Arsimit, për tu mbyllur te Kryeministria. Në përgjigje të interesit të disa mediave, Policia e Shtetit sqaron se gjatë protestave të zhvillu

Një pikë tjetër në kërkesat e studentëve: Hiqni procedimet penale
  • 2018-12-12

Një pikë tjetër në kërkesat e studentëve: Hiqni procedimet penale

Studentët e universiteteve publike vijojnë të refuzojnë ftesat e përsëritura të Kryeministrit Edi Rama për dialog, në mënyrë që të gjendet zgjidhje për tetë kërkesat e tyre. Por krahas pikave të renditura prej ditësh, të rinjtë kërkojnë që të hiqen procedimet penale për 25 p