Rezultate te kerkimit per termin: +Pepsit

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.069Z

Kendall Jenner akuzohet për reklamën e re të Pepsit

Në një kthesë të papritur të ngjarjeve, Pepsi, me ndihmën e Kendall Jenner, e ka eliminuar plotësisht brutalitetin policor!  Në reklamën e Pepsit  modelja shihet me një paruke të bardhë, duke bërë fotosesione, të cilat i heq për tu bashkuar me aktivistët të cilët bëjnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.444Z

Tiger Woods braktiset edhe nga “Gillette”

Pas “Pepsit” dhe “Gatorade”, edhe “Gillette” i kthen kurrizin Tiger Woods. Kolosi i brisqeve te rojes, prej vitesh sponsor i numrit nje te golfit, ben te ditur se ka hequr hapesirat publicitare ne te cilat shfaqet Woods. Sportisti eshte ne vemendjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.044Z

Aksidenti i pazbuluar i Michael Jackson

Revista javore amerikane “US Weekly” ka publikuar ne faqen e saj te internetit disa imazhe ku tregohet nje incident qe i ndodhi Michael Jackson gjate xhirimeve per nje reklame te “Pepsit”. Me 27 janar te 1984 gjate xhirimeve per nje spot te kompanise “Pepsi&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.853Z

Barcelona do të ndërrojë sponzor, marrëveshje me gjigantin amerikan

Barcelona si duket nuk do të vazhdojë marrëveshjen me "Qatar Airways". Raportohet se bisedimet mes skuadrës katalonase dhe gjigantit aziatik nuk kanë ecur si duhet dhe nuk pritet ndonjë marrëveshje e re. Barcelona ka nisur bisedimet me gjigantin e pijeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.970Z

Messi e "tradhton" Pepsin!!

Lionel Messi në vitet e fundit është figura kryesore e pijes së njohur "Pepsi". Por mediat e kanë zënë atë duke "tradhëtuar" pijen e famshme, me një pije edhe më të famshme se ajo. Messi është parë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.012Z

Objektivat e mijevjecarit takim i grave me te fuqishme ne bote

Ndersa ne pallatin e qelqte ne Nju Jork celi punimet samiti 3 ditor mbi sfidat e mijevjecarit disa nga grate me te fuqishme te botes u mblodhen per te marre pjese ne evenimentin e pervitshem Darka e rendesishme per grate. Ne drejtimin e mbretereshes Rania te Jordanise Wendi Murdok dhe Indra Nooi mbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.138Z

Guardiola mundet, Mourinho s'mundet!

Kompania e njohur e pijeve, Pepsi, ka filluar një fushatë interesante në Amerikën Latine. Pepsi ka shfrytëzuar vizitën e Pep Guardiolës në Argjentinë për të nisur pikërisht atje fushatën. "Mou NO, Pep SI" quhet fushata e re

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama