Rezultate te kerkimit per termin: +Peqin

Meta: total 1000 / total_found 3889 / time 0.002 / keyword[0] peqin / docs[0] 3889 / hits[0] 5686 /
Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)
  • 2019-04-04

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)

Një furtunë e vërtetë ka prekur Policinë e Shtetit, pasi drejtori Ardi Veliu ka firmosur ndryshimin e 20 shefave të komisariateve në rrethe dhe kryeqytet. Raportohet se ndryshime janë bërë në komisariatet Elbasan, Durrës, Fier, Dibër, Vlorë, Kuçovë, Peqin etj… Ndryshimet në Po

Makina përplas çiftin e këmbësorëve, gruaja në gjendje të rëndë
  • 2019-03-27

Makina përplas çiftin e këmbësorëve, gruaja në gjendje të rëndë

E mërkura ka nisur me një aksident të rëndë rrugor në aksin Elbasan-Peqin. Mësohet se një çift këmbësorësh janë përplasur nga një automjet me drejtues shtetasin M.B. Dy bashkëshortët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore, por gruaja ka marrë plagë të rënda dhe ndodhe

Parlamenti bëhet me 99 deputetë, KQZ ndan 3 mandate të reja (EMRAT)
  • 2019-03-27

Parlamenti bëhet me 99 deputetë, KQZ ndan 3 mandate të reja (EMRAT)

Parlamenti i Shqipërisë është shtuar sot me tre deputetë të rinj, pasi Komisioni Qendror i Zgjedhjeve u mblodh për tu dhënë mandatin këtyre kandidatëve, që vinë nga radhët e PD dhe LSI, duke mos pranuar të digjen siç bëri opozita e bashkuar. Një nga kandidatët që tashmë e ka plo

No Pic available
  • 2019-03-09

E rëndë në Peqin, 14-vjeçari vret me armë vëllain (EMRAT)

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Peqin. Mësohet se në fshatin Galush është vrarë me armë gjahu një 21-vjeçar. Viktima është identifikuar si Roland Lleshi dhe policia bën me dije se ai është qëlluar me armë aksidentalisht nga i vëllai 14-vjeçar Kristian

Fluks vizitorësh drejt bregdetit, përplasen 2 makina dhe dy biçikleta (FOTO)
  • 2019-03-03

Fluks vizitorësh drejt bregdetit, përplasen 2 makina dhe dy biçikleta (FOTO)

Dy mjete dhe dy biçikleta janë përfshirë në një aksident te regjistruar mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Megjithatë për fat të mirë, aksidenti nuk ka qenë me pasoja të rënda, pasi raportohet vetëm një shtetas i plagosur, drejtues i njërit prej mjeteve, por jashtë rr

Kishte thyer lejen e burgut, kapet pas 4 muajsh i dënuari
  • 2019-03-01

Kishte thyer lejen e burgut, kapet pas 4 muajsh i dënuari

Policia e Tiranës ka kapur një person, i cili rreth 4 muaj më parë ishtë arratisur nga burgu i Peqinit. Bëhet fjalë për shtetasin L. C., 35 vjeç, lindur në Tepelenë dhe banues në Tiranë, i cili kishte marrë leje, por nuk u kthye më. “Ky shtetas vuante dënimin në IEVP Peqin, pa

Goditet banda e grabitësve që terrorizuan Peqinin, arrestohet kuksiani
  • 2019-02-12

Goditet banda e grabitësve që terrorizuan Peqinin, arrestohet kuksiani

Një bandë grabitësish është zbuluar nga policia e Peqinit. Blutë e qytetit kanë zbardhur një sërë grabitjesh të kryera më parë nga ky grup dhe kanë arrestuar në flagrancë njërin prej anëtarëve. Ndërkohë në kërkim janë shpallur dy të tjerë. Në vijim të punës për parandal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama