Rezultate te kerkimit per termin: +Per

Meta: total 1000 / total_found 336420 / time 0.128 / keyword[0] per / docs[0] 336420 / hits[0] 1796855 /
Njihuni me bimen qe largon deshiren per duhan
  • 2016-10-20

Njihuni me bimen qe largon deshiren per duhan

Transmetuar me 19102016 - 2141 Personat qe konsumojne prej shume vitesh duhanin e kane shume te veshtire te heqin dore nga ky vesbr br Nikotina eshte ajo qe ne fakt krijon varesine ndaj pirjes se duhanit dhe shkakton probleme ne or

Arinjte shpetuan nga shqiptaret Po shqiptaret
  • 2016-10-20

Arinjte shpetuan nga shqiptaret Po shqiptaret

Transmetuar me 20102016 - 0110 Nga Mentor Kikiabr br Pas alarmit qe dha nje media britanike dhe angazhimit te aktivisteve per te drejtat e kafsheve arinjte ne Shqiperi po shpetojne nga skllaveria Arinj te mbyllur neper kafaze restorantesh per te terhequr

Bota e futbollit krenohet me ate qe ka bere Ronaldo VIDEO
  • 2016-10-20

Bota e futbollit krenohet me ate qe ka bere Ronaldo VIDEO

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka dhene nje shembull te mire per opinionin mbare boterorbr br Ai ka takuar ish yllin e Rangers Fernando Ricksen i cili lufton me semundjen nervore ALS Skleroza Amiotrofike Lateralebr br Ai realizoi nje fotografi dhe i beri nje dhurate ndersa ishte i shoqeruar

Njihuni me perzierjen natyrale qe ju pastron veshkat
  • 2016-10-20

Njihuni me perzierjen natyrale qe ju pastron veshkat

Transmetuar me 19102016 - 2058 Te gjithe i njohim funksionet e veshkes dhe se sa te rendesishme jane ato per trupin e njeriutbr br Pastrimi i veshkave ndihmon ne largimin e te gjitha toksinave te demshme per trupinbr br Nje nga p

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi
  • 2016-10-20

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi

Transmetuar me 18102016 - 2011 Foto Godina ku ndodhi ngjarjabr br Emigranti shqiptar Dritan Ziu i cili akuzohet se vrau me thike fqinjin grek pasi ky i fundit e sulmoi ate ne shtepi eshte denuar sot nga gjykata ne Rodos me burgim t

elet Konsullata e perbashket Shqiperi-Kosove ne Mynih
  • 2016-10-20

elet Konsullata e perbashket Shqiperi-Kosove ne Mynih

Transmetuar me 19102016 - 1845 Mynih 19 tetor 2016 NOAal - Ne nje aktivitet te posacem te organizuar me pjesemarrjen e Ministrit te Jashtem te Shqiperise Ditmir Bushati dhe Ministrit te Jashtem te Kosoves Enver Hoxhaj Ministres Bavareze per eshtjet Evropian

Meta Vleresim per marredheniet miqesore dhe tradicionale me Kinen
  • 2016-10-20

Meta Vleresim per marredheniet miqesore dhe tradicionale me Kinen

Transmetuar me 19102016 - 1619 Kine 19 tetor 2016 NOAal- Kryetari i Kuvendit z Ilir Meta u takua me Ministrin per Marredheniet me Jashte te Komitetit Qendror te Partise Komuniste te Kines z Song Tao Ne vijim te vizites ne Kine Kryetari i Kuvendit z Ilir Met