Rezultate te kerkimit per termin: +Perberja +N

Meta: total 415 / total_found 415 / time 0.000 / keyword[0] perberja / docs[0] 415 / hits[0] 466 /
Delegacioni i Kongresit amerikan në Tiranë, takojnë Metën e Nishanin
  • 2017-05-10

Delegacioni i Kongresit amerikan në Tiranë, takojnë Metën e Nishanin

Një delegacion i kongresit amerikan ka mbërritur në Tiranë dhe po zhvillon takime me krerë të lartë të shtetit dhe politikës. Delegacioni i përbërë nga shtatë kongresmenë amerikanë. kryesohet nga kryetari i Komisionit të Drejtësisë, Bob Goodlatte. Takimi i parë është zhvilluar m

Shtatë kongresmenë amerikanë në Tiranë, takojnë Metën
  • 2017-05-10

Shtatë kongresmenë amerikanë në Tiranë, takojnë Metën

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta ka zhvilluar paraditen e kësaj të mërkure një takim të rëndësishëm me 7 kongresmenë amerikanë. Ata kanë mbërritur në Tiranë mëngjesin e sotëm. Delegacioni kryesohet nga kryetari i Komisionit të Drejtësisë, Bob Goodlatte dhe pritet që në orën 17:0

Delegacioni i Kongresit amerikan pas pak takon Bashën
  • 2017-05-10

Delegacioni i Kongresit amerikan pas pak takon Bashën

Një delegacion i kongresit amerikan ka mbërritur në Tiranë dhe prej paradites së sotme (10 maj 2017) po zhvillon takime me krerë të lartë të shtetit dhe politikës. Delegacioni i përbërë nga shtatë kongresmenë amerikanë, kryesohet nga kryetari i Komisionit të Drejtësisë, Bob Goodla

Delegacioni i Kongresit amerikan në selinë blu, takon Bashën
  • 2017-05-10

Delegacioni i Kongresit amerikan në selinë blu, takon Bashën

Një delegacion i kongresit amerikan ka mbërritur në Tiranë dhe prej paradites së sotme (10 maj 2017) po zhvillon takime me krerë të lartë të shtetit dhe politikës. Delegacioni i përbërë nga shtatë kongresmenë amerikanë, kryesohet nga kryetari i Komisionit të Drejtësisë, Bob Goodla

Basha takon për më shumë se 1 orë 7 kongresmenët amerikanë
  • 2017-05-10

Basha takon për më shumë se 1 orë 7 kongresmenët amerikanë

Një delegacion i kongresit amerikan ka mbërritur në Tiranë dhe prej paradites së sotme (10 maj 2017) po zhvillon takime me krerë të lartë të shtetit dhe politikës. Delegacioni i përbërë nga shtatë kongresmenë amerikanë, kryesohet nga kryetari i Komisionit të Drejtësisë, Bob Goodla

No Pic available
  • 2017-02-26

Vasili tjetër letër për bordin e ONM: Roli i Sekretarit të Ramës i paligjshëm

Pas reagimit të komisionerit Hahn për bordin e ONM, Ministri i Drejtësisë Petrit Vasili ka nisur një tjetër letër në drejtim të presidentit, kryeministrit, kreut të Kuvendit dhe Ambasadorëve Lu dhe Vlahutin. Letra të cilën Ora News e disponon mban datën 20 shkurt 2017. Vasili rinënviz

Çahet opozita dhe ikën Balli Kombëtar, Alimadhi: PD ska respektuar asnjë marrëveshje nga viti 2005. Dalim vetëm në zgjedhje, ja si do mbrojmë votën
  • 2017-01-21

Çahet opozita dhe ikën Balli Kombëtar, Alimadhi: PD ska respektuar asnjë marrëveshje nga viti 2005. Dalim vetëm në zgjedhje, ja si do mbrojmë votën

Kryetari i Partisë Balli Kombëtar, Adriatik Alimadhi në një intervistë për TemA është shprehur se PD nuk i ka respektuar marrëveshjet me partinë e tij që nga viti 2005 e këtej. Madje ka pasur dhe keqkuptime mes tyre, duke nënvizuar se nuk lejon njeri të tallet me partinë e tij. Al