Rezultate te kerkimit per termin: +Perea

Meta: total 62 / total_found 62 / time 0.000 / keyword[0] perea / docs[0] 62 / hits[0] 68 /
Dyshimi i fortë, 80 nxënës pushtohen nga djalli KUJDES, PAMJE TË RËNDA!
  • 2016-05-19

Dyshimi i fortë, 80 nxënës pushtohen nga djalli KUJDES, PAMJE TË RËNDA!

Transmetuar më 19.05.2016 - 10:10 Dukuria e dyshimeve për pushtim nga djalli është e pranishme edhe në Shqipëri, Maqedoni dhe Kosovë. Herë pas here janë denoncuar raste të djemve dhe vajzave kryesisht në moshë adoleshent

Gjykata jep 15 vjet burg për kolumbianin e 256 kg kokainë
  • 2016-04-22

Gjykata jep 15 vjet burg për kolumbianin e 256 kg kokainë

Gjykata për Krimet e Rënda deklaroi të fajshëm dje një shtetas kolumbian, të akuzuar për tentativën e trafikimit të një sasie prej 256 kilogramësh kokainë nga vendet e Amerikës Latine në vendin tonë. Në përfundim të 26 seancave shqyrtimi gjyqësor, një pesëshe gjyqtarësh e krye

Krimet e Renda denojne me 15 vite burg kolumbianin e kokaines
  • 2016-04-20

Krimet e Renda denojne me 15 vite burg kolumbianin e kokaines

Cesar Augusto Pelaez Triana Tirane 20 prill 2016 NOAal- Gjykata e Krimeve te Renda denoi me 15 vjet burg kolumbianin Cesar Augusto Pelaez Triana i akuzuar per vepren penale te Trafikimit te lendeve narkotike kryer ne bashkepunimbr br Vendimi i gjykates i dhene diten e sotme isht

DESHMIA/ Kolumbiani: Në Shqipëri do merrja 1 milion euro, ja si do trafikohej kokaina
  • 2016-04-13

DESHMIA/ Kolumbiani: Në Shqipëri do merrja 1 milion euro, ja si do trafikohej kokaina

Dëshmia e kolumbianit Cesar Augusto Pelaez Triana para Gjykatës për Krime të Rënda hedh dritë mbi mënyrën se si realizohet trafiku i kokainës nga vendet e Amerikës Latine në drejtim të Ballkanit dhe më tej, në Europën Perëndimore. Ai rrezikon të dënohet me 15 vjet burgim, si pje

Kolumbiani: Në Shqipëri do merrja 1 mln, ja si do trafikohej kokaina
  • 2016-04-12

Kolumbiani: Në Shqipëri do merrja 1 mln, ja si do trafikohej kokaina

Dëshmia e kolumbianit Cesar Augusto Pelaez Triana para Gjykatës për Krime të Rënda hedh dritë mbi mënyrën se si realizohet trafiku i kokainës nga vendet e Amerikës Latine në drejtim të Ballkanit dhe më tej, në Europën Perëndimore. Ai rrezikon të dënohet me 15 vjet burgim, si pjes

Prokuroria kerkon 15 vite burg per kolumbianin Triana trafik kokaine nga Ekuadori
  • 2016-04-07

Prokuroria kerkon 15 vite burg per kolumbianin Triana trafik kokaine nga Ekuadori

Cesar Augusto Pelaez Triana Tirane 6 prill 2016 NOAal- Prokuroria per Krime te Renda kerkon denimin me 15 vjet burgim per kolumbianin Cesar Augusto Pelaez Triana i akuzuar per vepren penale te Trafikimit te lendeve narkotike kryer ne bashkepunimbr br Triana eshte arrestuar me in

Kolumbiani: Do merrja 1 mln euro, ja porositësit e kokainës
  • 2015-06-16

Kolumbiani: Do merrja 1 mln euro, ja porositësit e kokainës

Prokuroria e Krimeve të Rënda dërgon në gjyq shtetasin kolumbian Cesar Augusto Pelaez Triana, i cili ka qëndruar 20 ditë në Shqipëri, në pritje të kokainës së nisur nga Ekuadori me destinacion Shqipërinë. 36-vjeçari thotë se do të merrte një pjesë të parave të kokainës, por aj