Rezultate te kerkimit per termin: +Pereyra

Meta: total 48 / total_found 48 / time 0.000 / keyword[0] pereyra / docs[0] 48 / hits[0] 57 /
Diego Simeone, merr një super-lajm!
  • 2018-09-28

Diego Simeone, merr një super-lajm!

Diego Pablo Simeone do të bëhet baba për herë të pestë. Kjo është konfirmuar nga shoqja bukuroshe e trajnerit argjentinas, Carla Pereyra, e cila, në një intervistë për revistën spanjolle Hola, ka zbuluar sesi çifti është shumë i emocionuar për këtë ngjarje të bukur që do të nd

Çelsi zhgënjen sërish, turpërohet nga Watfordi 4-1
  • 2018-02-06

Çelsi zhgënjen sërish, turpërohet nga Watfordi 4-1

Çelsi mbetet në vendin e katërt në Premier League pasi nuk arriti të merrte pikë në transfertë me Watfordin, në takimin përmbyllës të javës së 26-të. Blutë e Londrës u mposhtën thellë 4-1 në një sfidë që u kushtëzua nga ndëshkimi i Bakayokos me karton të kuq në minutën e

No Pic available
  • 2017-08-21

Detaje për viktimat e sulmit në Barcelonë

7-vjeçari Julian Cadman u bë viktima më e fundit e sulmit terrorist në Barcelonë emri i të cilit bëhet publik, ndërsa më shumë detaje për ata që humbën jetën kanë nisur të dalin. Qytetarë nga të paktën 34 vende janë prekur nga sulmi me 14 viktima dhe mbi 120 të plagosur. 7-vjeç

Juventus mund Tottenham
  • 2016-07-27

Juventus mund Tottenham

brbrFitore per Juventus ne takimin e dyte te International Champions Cup Ne Melburn Cricket Ground zonja e vjeter mundi me rezultatin 2-1 londinezet e Totenhem Nje prove mjaft e mire per italianet mjaft te perqendruar si te ishte nje ndeshje e Champions League Dhe qe ne fillim te takimit skuadra e

No Pic available
  • 2016-07-16

Goditja e vitit: Ja plani i Juventus për të blerë Higuain

Objektivi numër një, për të mos thënë i vetmi, i Marotta-s dhe Paratici-t, në fakt, quhet Gonzalo Higuain. Një objektiv që dukej i paarritshëm vetëm disa ditë më parë, por që, në orët e fundit, ka marrë formë edhe pse Juventus, me kusht që ta marrë, nuk do të kursehej, madje do

Njëjtë si Chelsea, ndër vite kanë rënë edhe disa skuadra të mëdha
  • 2015-11-03

Njëjtë si Chelsea, ndër vite kanë rënë edhe disa skuadra të mëdha

Tre fitore, dy barazime dhe 6 humbje. Sezoni aktual për Chelsean por rezulton një mankth i vërtetë. Vendi i 15 në renditje me vetëm 4 pikë larg zonës së ftohtë. Me pak fjalë, autobusi i Mourinhos përpara portës duket i shkatërruar

Ja formacionet e mbrëmjes së sotme mes Interit dhe Juventusit
  • 2015-10-19

Ja formacionet e mbrëmjes së sotme mes Interit dhe Juventusit

Më poshtë po ju japim formacionet e mundshme të skuadrave: Inter ( 4- 3- 1- 2) Handanovic; Santon, Miranda, Murillo, Juan Jesus; Guarin, Felipe Melo, Medel; Perisic; Jovetic, Icardi. Juventus ( 3- 5- 2) Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Khedira, Marchisio, Pogba, Evra; Dybal