Rezultate te kerkimit per termin: +Perfshirja

Total: 948
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.721Z

Leskaj: Garancia e programit tone, perfshirja

"Nje nga garancite e suksesit te programit tone qeverises, eshte perfshirja. Si asnje here tjeter, si asnje force politike, ne kemi ndertuar nje program, jo elektoral por qeverises permes nje procesi perfshires". Kjo eshte fjala e mbajtur diten e djeshme, nga kryetarja e grupit parlamentar te Partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.861Z

Kelmendi: Perfshirja e Evropes, veprim lehtesues per arritjen e konsensusit

Analistet ne Kosove vleresojne se perfshirja e nje perfaqesuesi te EULEX-it ne bisedimet indirekte ndermjet Kosoves dhe Serbise, do te ishte nje veprim lehtesues per arritjen e konsensusit ndermjet paleve. Sidoqofte, analisti Muhamet Kelmendi, konsideron se inkuadrimi i mundshem i BE-se ne keto bise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.165Z

Perfshirja ime ne kete liste eshte me se paku dashakeqe dhe me se shumti ndonje loje e shemtuar politike

  Artan Gaçe Pas lajmit te pardjeshem se prokuroria po beka verifikime edhe per emrin tim, sigurisht qe u trondita e fillova te mendoj se cmund te jete, por gjithmone i sigurt qe nuk ka asnje lidhje me shkeljet e ligjit. Po prape u shqetesova duke menduar se cfare paqartesie mund te jete.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.517Z

Franca mund te perfshihet ne luftimet kunder ISIS

0 brbr brbrFranca mund te perfshihet ne sulmet ushtarake ajrore ne Siri kunder Shtetit Islamikbrbr brbrKjo ceshtje u diskutua ne nje takim qe sekretari amerikan i mbrojtjes ak Hejgel pati me homologun e tij francez ministrin Zhon Iv le Driobr Parisi ka pranuar se perfshirja e avioneve franceze edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.689Z

Franca mund te bashkohet ne luften kunder ISIS

0 brbr brbrFranca mund te perfshihet ne sulmet ushtarake ajrore ne Siri kunder Shtetit Islamik Kjo ceshtje u diskutua ne nje takim qe sekretari amerikan i mbrojtjes ak Hejgel pati me homologun e tij francez Ministrin Zhon Iv le Driobrbr brbrParisi ka pranuar se perfshirja e avioneve franceze edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.535Z

"Perfshirja ne liste te garantoje 30% gra fituese"

Pjesemarrja e gruas ne Kuvendin e ri do te perfshije 30 per qind te perberjes se tij. Nje saktesim i tille pritet te implementohet ne kodin e ri elektoral. Madje, nje hap i tille pritet te ndermerret shume shpejt, pasi vetem pak dite me pare ligjvenesit shqiptare miratuan ne parim ligjin per barazin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.420Z

Perfshirja e familjareve Topalli-Dade akuza te ndersjella

Deputetet e mazhorances dhe opozites e kane kthyer seancen e ndjeshme plenare ne nje seance replikash dhe akuzash deri dhe familjare. Deputetja demokrate Arenca Trashani duke folur Per ratifikimin e memorandumit te mirekuptimit ndermjet Keshillit te Ministrave te Republikes se Shqiperise dhe Keshi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama