Rezultate te kerkimit per termin: +Pergega +Frrok

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] pergega / docs[0] 13 / hits[0] 17 / keyword[1] frrok / docs[1] 730 / hits[1] 1054 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2009-11-05

Ministria e Drejtësisë publikon përgjigjet për dosjet e të përndjekurve

Laureta Rryçi Ministria e Drejtësisë përgatit përgjigjet e para për më shumë se 150 dosje të përndjekurish. Burime pranë këtij dikasteri shpjeguan dje për gazetën “Albania” se pas shqyrtimit paraprak të kërkesës për dëmshpërblim specialistët kanë përgatitur korrespondenc

No Pic available
  • 2008-12-04

Ish-të përndjekurit, rregullat që duhen ndjekur për aplikime

Procedurat për aplikim kur ndodhesh brenda ose jashtë vendit. Emrat që kanë marrë përgjigje deri tani nga Ministria e Drejtësisë Laureta Rryçi Ish-të përndjekurit, që janë brenda dhe jashtë shtetit, për të aplikuar për dëmshpërblim u duhet të ndjekin procedura të ndryshme. Ga