Rezultate te kerkimit per termin: +Pergjate

Total: 4997
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.770Z

Turizem pergjate lumit Mat

brbrNe aksin e rruges qe te con ne Burrel e Diber ka filluar te zhvillohet turizmi lumor Vizitoret shijojne natyren e virgjer ne gjithe rrugen qe pershkon lumi Mat Nese te kjo zone do te kishte investim ajo padyshim qe do te behej nje prej atraksioneve te rendesishme turistike duke e krahasuar me n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.833Z

Peme pergjate Lanes

Pas sistemimit të shtratit të lumit Lanë në brendësi të lagjes pranë Unazes së Re,tashme bashkia ka nisur gjelbërimin e kesaj zone. 510 peme te llojit rrap janë mbjellë përgjatë skarpateve të lumit të Lanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.762Z

Nis projekti per ripyllezimin e zonave pergjate Shkumbinit

0 brbr SSSAbrASS brbrKryeministri Edi Rama ka ndjekur nga afer nisjen e projektit per ripyllezimin e zones se degraduar pergjate lumit Shushice dhe sistemimin e shtaratit te lumit Shkumbinbrbr brbrKjo nisme sipas kreut te qeverise vjen ne kuader te Moratoriumit 10 8211 vjecar te pyjeve si e vetmja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.658Z

Permbytjet e Misisipit prekin bujqesine e zonave pergjate lumit

Permbytjet pergjate Lumit Misisipi kane shkaterruar dritherat kane demtuar token bujqesore dhe kane vonuar trafikun e anijeve ne disa pjese ne jugun e Shteteve te Bashkuara. Por zyrtaret thone se devijimi i nje pjese te ujit ne kanalet e shkarkimit ne Luiziana do te lehtesoje rrjedhen dhe do te ndih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.365Z

Banoret pergjate Bregut te Lumit te Tiranes ende ne gjendje te veshtire

Banoret pergjate bregut te lumit te Tiranes vuajne ende pasojat e permbytjes se javes se shkuar. Orendite e shtepise pothuajse i jane shkaterruar. Shume prej familjeve vazhdojne te qendrojne tek te afermit. Vec punonjesve te bashkise qe i kane ndihmuar per te pastruar baneset as nje ndihme tjeter n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.439Z

Dita e Veres, Tirana, feste pergjate gjithe Bulevardit

E gjithe Tirana feston sot Diten e Veres, festen pagane qe nisi ne Elbasan, por qe u kthye ne nje feste kombetare. Dita e Veres, ose sic quhet ndryshe dita e luleve, shenon nisjen e nje stine te re, largimin e dimrit dhe ardhjen e diteve te ngrohta qe sjellin me shume gezim dhe entuziazem. Kryeqytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.109Z

 Fatmir Vata: "Po jetoj rinine time te trete"Vata thote: " Une gjithmone jap 120 % dhe natyrisht, se ndiej lodhje ama vetem pas ndeshjes. Pergjate lojes jam aq i pasionuar, dhe kur e shoh veten ne bar ndihem njeri ndryshe. "

SAMI BAQAJ - Fatmir Vata u rikthye ne nje sigurie per luften me ekzistence per TuS Koblenz. Gazeta gjermane Rhein Zeitung shton: " Rikthimi i Vates i ka jepur hapesira tjera ekipit dhe futbollistet po perdorin shume mire mundesite e tija dhe ai po mundeson zhvillimin e situtave te tjera. Te cilat mu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama