Rezultate te kerkimit per termin: +Pergjegjes +Sektori

Meta: total 108 / total_found 108 / time 0.000 / keyword[0] pergjegjes / docs[0] 3537 / hits[0] 4180 / keyword[1] sektori / docs[1] 12861 / hits[1] 17377 /
Lezhe procedim penal per kryekomunarin e Shenkollit dhe dy zyrtare te tjere
  • 2015-04-10

Lezhe procedim penal per kryekomunarin e Shenkollit dhe dy zyrtare te tjere

Lezhe 9 prill 2015 NOAal- Nen akuzen e shperdorimit te detyres Prokuroria e Lezhes ka nisur procedimin penal per kreun e komunes Shenkoll dhe dy zyrtare te tjerebr br Burime zyrtare nga policia thane per Noaal se procedimi ka nisur per kryekomunarin Fran Frrokaj 48 vjec pergjegjesen e Urbanistikes

Vjedhja ne BSh denohen 9 ish-punonjesit e akuzuar se nuk kryen detyren
  • 2015-02-19

Vjedhja ne BSh denohen 9 ish-punonjesit e akuzuar se nuk kryen detyren

PUBLICITET Tirane 19 shkurt 2015 NOAal- Gjykata e Tiranes ka dhene denimin per dhjete ish-punonjes se Bankes se Shqiperise te akuzuar se me veprimet apo mosveprimet e tyre kane mundesuar vjedhjen e 713 milione lekevebr br Denimet e dhena variojne me pak se 3 vite burg ku vetem per

Elbasan arrestohen kreu i komunes dhe financieri
  • 2015-02-12

Elbasan arrestohen kreu i komunes dhe financieri

PUBLICITET Sektori kunder krimit ekonomik ne Drejtorine e Policise se Qarkut te Elbasanit ka arrestuar kreun e komunes Rrase si dhe shefin e finances se kesaj komune pasi akuzohen per veprat penale Shperdorim detyre si dhe Moskallezim krimibr br Mengjesin e sotem eshte finalizuar oper

Shkelin ligjin dy police ne Vlore zhbllokojne 7 makina qe shkaktuan aksidente
  • 2015-02-05

Shkelin ligjin dy police ne Vlore zhbllokojne 7 makina qe shkaktuan aksidente

Vlore 5 shkurt 2015 NOAal- Dy punonjes policie ne Vlore ne shtate raste te ndryshme kane bllokuar ne piken e bllokimit Triport automjete te cilat kishin kryer aksidente te ndryshme automobilistike me pasoje demtime fizike ne njerez dhe keto mjete te bllokuara me pas jane lene te lira duke shkelur cd

Prezantohet platforma anti-korrupsion Rama Na vini ne prove
  • 2015-02-02

Prezantohet platforma anti-korrupsion Rama Na vini ne prove

Transmetuar me 02022015 - 1213 Tirane 2 shkurt 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama gjate konferences per prezantimin e platformes online kunder korrupsionit deklaroi se sfida kunder korrupsionit eshte e perbashketbr br Ne fjalen e tij kreu i qeverise dek

Rama Hajduti i  energjise 3 vjet burg  5 vjet bashkepunetori
  • 2014-10-28

Rama Hajduti i energjise 3 vjet burg 5 vjet bashkepunetori

e Marte 28 Tetor 20141334 pm p classwp-caption-text Kryeministri Rama dje gjate konferencesbrbrKryeministri Rama i kerkoi Prokurorise dhe gjykatave qe te zbatojne ligjin per ata qe vjedhin energjine dhe bashkepunetoret e tyre ne sektorin e OSHE-se brNe perfundim te ultimatumit p

Arrestohet ish-drejtori i Aluizni ne Shkoder ne pranga dhe nje zyrtar tjeter
  • 2014-10-03

Arrestohet ish-drejtori i Aluizni ne Shkoder ne pranga dhe nje zyrtar tjeter

Shkoder 2 tetor 2014 NOAal- Me kerkese te Prokurorise se Shkodres gjykata ka vendosur masen arrest me burg per B Kastrati ish-drejtues i zyres se Aluizni Shkoder ne detyre deri me shtator 2013br br Gjithashtu kjo mase eshte dhene edhe per R Beci pergjegjes sektori i legalizimi ne kete drejtori end