Rezultate te kerkimit per termin: +Pergjegjes +Sektori

Meta: total 110 / total_found 110 / time 0.000 / keyword[0] pergjegjes / docs[0] 3634 / hits[0] 4287 / keyword[1] sektori / docs[1] 13069 / hits[1] 17639 /
Sdeklaruan pasurine ILDKPKI kallezon 20 zyrtare
  • 2015-05-19

Sdeklaruan pasurine ILDKPKI kallezon 20 zyrtare

Tirane 19 maj 2015 NOAal- Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit te Interesave kallezon penalisht dhe gjobit 20 zyrtare per fshehje pasurie dhe deklarim te rremebr br Personat e kallezuar jane kryekomunare zyrtar tatimesh dhe doganashbr br 20 personat e kalle

Berisha publikon videon e plote Rama drejtoreve Kutite e votave ose postin
  • 2015-05-06

Berisha publikon videon e plote Rama drejtoreve Kutite e votave ose postin

Transmetuar me 06052015 - 1853 PUBLICITET Tirane 6 maj 2015 NOAal- Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar videon dhe transkriptin e plote te asaj qe ai pretendon se Kryeministri Edi Rama gjate nje takimi me shtabin elektoral ne Sh

Lezhe procedim penal per kryekomunarin e Shenkollit dhe dy zyrtare te tjere
  • 2015-04-10

Lezhe procedim penal per kryekomunarin e Shenkollit dhe dy zyrtare te tjere

Lezhe 9 prill 2015 NOAal- Nen akuzen e shperdorimit te detyres Prokuroria e Lezhes ka nisur procedimin penal per kreun e komunes Shenkoll dhe dy zyrtare te tjerebr br Burime zyrtare nga policia thane per Noaal se procedimi ka nisur per kryekomunarin Fran Frrokaj 48 vjec pergjegjesen e Urbanistikes

Vjedhja ne BSh denohen 9 ish-punonjesit e akuzuar se nuk kryen detyren
  • 2015-02-19

Vjedhja ne BSh denohen 9 ish-punonjesit e akuzuar se nuk kryen detyren

PUBLICITET Tirane 19 shkurt 2015 NOAal- Gjykata e Tiranes ka dhene denimin per dhjete ish-punonjes se Bankes se Shqiperise te akuzuar se me veprimet apo mosveprimet e tyre kane mundesuar vjedhjen e 713 milione lekevebr br Denimet e dhena variojne me pak se 3 vite burg ku vetem per

Elbasan arrestohen kreu i komunes dhe financieri
  • 2015-02-12

Elbasan arrestohen kreu i komunes dhe financieri

PUBLICITET Sektori kunder krimit ekonomik ne Drejtorine e Policise se Qarkut te Elbasanit ka arrestuar kreun e komunes Rrase si dhe shefin e finances se kesaj komune pasi akuzohen per veprat penale Shperdorim detyre si dhe Moskallezim krimibr br Mengjesin e sotem eshte finalizuar oper

Shkelin ligjin dy police ne Vlore zhbllokojne 7 makina qe shkaktuan aksidente
  • 2015-02-05

Shkelin ligjin dy police ne Vlore zhbllokojne 7 makina qe shkaktuan aksidente

Vlore 5 shkurt 2015 NOAal- Dy punonjes policie ne Vlore ne shtate raste te ndryshme kane bllokuar ne piken e bllokimit Triport automjete te cilat kishin kryer aksidente te ndryshme automobilistike me pasoje demtime fizike ne njerez dhe keto mjete te bllokuara me pas jane lene te lira duke shkelur cd

Prezantohet platforma anti-korrupsion Rama Na vini ne prove
  • 2015-02-02

Prezantohet platforma anti-korrupsion Rama Na vini ne prove

Transmetuar me 02022015 - 1213 Tirane 2 shkurt 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama gjate konferences per prezantimin e platformes online kunder korrupsionit deklaroi se sfida kunder korrupsionit eshte e perbashketbr br Ne fjalen e tij kreu i qeverise dek