Rezultate te kerkimit per termin: +Pergjithshem

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.341Z

Feith emeron auditorin e pergjithshem

Shefi i zyres se misionit civil, Piter Feith ka emeruar sot suedezin Lars Lage Olofson si auditor te pergjithshem te Republikes se Kosoves. Olofson aktualisht eshte i angazhuar ne zyren shteterore te auditimit ne Suedi dhe do te filloje pune ne Prishtine me 1 mars te ketij viti. Feith ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.761Z

Myslimanet sot mblidhet Keshilli i Pergjithshem

TIRANE- Sot mblidhet Keshilli i Pergjithshem i Myftinise per te zgjidhur kolapsin e krijuar nga shkarkimet ne Kryesine e Komunitetit Mysliman. Cudia eshte se Keshilli i Pergjithshem ishte caktuar te mblidhej sot ne te njejten oren por ne dy vende te ndryshme. Kryesia e KMSH-se qe drejtohet nga Selim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.552Z

Beqja: Taksim te pergjithshem ne shendetesi

Deputeti i PS-se, Ilir Beqja ka deklaruar ne “Shqip” ne Top Channel se partia e tij eshte per vendosjen e taksimit te pergjithshem per sektorin e shendetesise. Sipas tij, kjo do te ndihmonte familjet e varfera shqiptare te perballonin sherbimin mjekesor, i cili do te ishte ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.501Z

Presidenti Shtabi i Pergjithshem propagande dhe njeanshmeri politike

0 Deklarata e Shtabit te Pergjithshem te Forcave te Amatosura se shkarkimi i perfaqesuesit te Shqiperise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.834Z

Dekorohet Sekretari i Pergjithshem

Sekretari i Pergjithshem i NATO-s, Jap de Hop Shefer u nderua nga senati Akademik i Universitetit te Tiranes me titullin Honoris Causa. Shefer u pershendet nga rektori i ketij universiteti Dhori Kule, I cili ne ne fjalen e tij nenvizoi lart kontributin e vecante te zotit Shefer per promovimin e aspi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.108Z

SHBA, Erik Holder, prokuror i pergjithshem

Presidenti i zgjedhur i Shteteve te Bashkuara, Barak Obama do te caktoje Erik Holder ne postin e prokurorit te pergjithshem. Holder, 57 vjec, sipas mediave amerikane ka pranuar te marre persiper kete detyre. Ai do te jete i pari afro-amerikan qe do te marre kete detyre. Holder nder te tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.978Z

Hiqen mjeket e pergjithshem, tani mjeke familje

Ne te gjitha qendrat shendetesore ne vend, nuk do te kete me mjeke te pergjithshem, por mjeke te familjes. Sipas nje projekti nga Ministria e Shendetesise rreth 1500 bluza te bardha do iu nenshtrohen trajnimeve intensive per t'u kthyer ne mjeke te familjes. Kjo do te thote se keta mjeke do te mesojn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama