Rezultate te kerkimit per termin: +Pergjithshme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.839Z

Greve e pergjithshme ne Greqi

Greve e pergjithshme ne Greqi E enjte 31 Janar 2013 1246 p styletext-align justify p Greve e pergjithshme ne GreqiAthina por edhe qytete te tjera te rendesishme te Greqise po vuajne pasojat e nje tjeter greve te pergjithshme Transporti publik eshte paralizuar si pasoje e nje greve 24 o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.414Z

Basha thirret ne Prokurorine e Pergjithshme

Lulzim Basha eshte thirrur nga Prokuroria e Pergjithshme me daten 27 nentor ne lidhje me ceshtjen e rruges Durres-Kukes per t'u marre ne pyetje ne cilesine e te pandehurit. Ky fakt konfirmohet nga Zef Nikaj, avokati mbrojtjes i ministrit Lulzim Basha. Ne nje deklarate per mediat mbremjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.534Z

Patrulla e Pergjithshme, dalin 136 te rinj

TIRANE - Patrulla e Pergjithshme ka nxjerre dje anetaret e saj te riunj. Kontrolli i territorit me "Patrullat e Pergjithshme te Policise", si forme e policimit modern, perben nje nga prioritetet e Drejtorise se Pergjithshme te Policise se Shtetit. Gjate ceremonise se organizuar ne Qendren e Formimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.847Z

Greqi tjeter greve e pergjithshme

Dy sindikatat kryesore greke GSEE dhe ADEDY kane njoftuar nje greve te re te pergjithshme per daten 15 dhjetor. Ne kete menyre ato kane vendosur te kundershtojne shkurtimet e reja prej 6.1 miliarde euro ne bilancin e vitit 2011 te paraqitur dje ne Parlament. Sipas raportimeve te mediave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.761Z

KE 21 janari mbeshtesim Prokurorine e Pergjithshme

TIRAN - Komisioneri i Keshillit te Europes per te drejtat Njerezore Thomas Hammarberg kerkoi dje nga mazhoranca qe te mos sulmoje Prokurorine por te bashkepunoje me te per hetimin e 21 janarit. Hammarberg vizitoi pak dite me pare Tiranen ku zhvilloi takime me kreret e shtetit dhe ne perfundim te tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.279Z

Leskaj: "Vrasja, nje traume e pergjithshme"

Kryetarja e Grupit Parlamentar te Partise Socialiste, Valentina Leskaj, e pranishme diten e djeshme ne Roskovec, ka denuar ngjarjen e ndodhur ndaj deputetit te kesaj partie, Fatmir Xhindi. Duke e cilesuar si nje traume te pergjithshme, per te gjithe vendin, ajo kerkoi qe strukturat perkatese te zbar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.341Z

Kursi per efektiva te Patrulles se Pergjithshme

TIRANE - Policia e Shtetit ka vendosur qe me daten 8 gusht te behet konkursi i dyte per efektiv te Patrulles se Pergjithshme. Gjithashtu, burimet zyrtare kane bere te ditur dhe pyetjet, modeli i te cilave do te bien ne testin qe do te behet ne gusht. Pyetjet jane pergatitur nga Qendra Kombetare e Mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama