Rezultate te kerkimit per termin: +Perlat

Meta: total 1000 / total_found 1151 / time 0.000 / keyword[0] perlat / docs[0] 1151 / hits[0] 1337 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Zonja prej mëndafshi

Alda Bardhyli Keni menduar për mua? Gjithë ditën! E dini që kam frikë, se mos bie vërtet në dashuri me ju?. Marie Duplessis e dinte se sduhet të binte kurrë në dashuri, dhe se dëshirat e këtij djaloshi të ri që pëlqente aq shumë letrat do të veniteshin një ditë si ngjyra e shallit

Durrës, sekuestrohet 28 kg hashash; 2 në pranga
  • 2017-05-27

Durrës, sekuestrohet 28 kg hashash; 2 në pranga

Në kuadër të operacionit të koduar” Kthesa”, janë sekuestruar në Durrës 28 kg kanabis sativa dhe janë arrestuar  në flagrancë dy shtetas. Në pranga kanë rënë shtetasit   Lulzim Lloti 32 vjeç, banues në Lalëz,  Durrës dhe Kujtim Qazimi 47 vjeç, banues në Perlat, Du

Mirditë, sekuestrohen 15 kg marijuanë
  • 2017-04-29

Mirditë, sekuestrohen 15 kg marijuanë

Një sasi prej 15 kg marijuanë është sekuestruar në Lezhë, por poseduesit e saj nuk janë vënë ende në pranga. Operacioni është zhvilluar në një shtëpi në fshatin Perlat i Epërm të Mirditës, ku në afërsi të banesës së T. L, 40 vjeç, në një zonë të pyllëzuar, u gjet sasia

No Pic available
  • 2017-04-15

Hamit Ceka, një figurë që plotëson mozaikun shoqëror të qytetit të Memaliajt

Edmond Ismailati Si në çdo vend tjetër, edhe Memaliaj ka patur individë që shquheshin në fusha të ndryshme të jetës si ajo e punës, letërsisë, kulturës dhe e sporteve, por edhe në disa sporte dhe lojra të pa legalizuara nga FSHF-ja siç ishte ajo e lojës së tavllës. Midis shumë lo

Basha: Dy magazina me 120 tonë drogë ndodhen në Durrës
  • 2017-04-14

Basha: Dy magazina me 120 tonë drogë ndodhen në Durrës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, në fjalën e mbajtur p[pasditen e sotme para mbështetësve demokratë në çadrën e ngritur në bulevard, në një kohë që kryeministri Rama zhvillonte tubimin me të rinjtë që votojnë për herë të parë, e akuzoi këtë të fundit se po përpiqet të manipuloj

No Pic available
  • 2017-04-14

Basha: Në Manzë ka një magazinë me 100 ton drogë, 20 ton në Ishëm

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e shkuar, duke theksuar se në Manzë të Durrësit ka një magazinë me 100 ton drogë. Basha thotë nga çadra e protestës çdo natë nisen skafet me drogë nga Gjiri i Lalzit. Basha: E di unë, e di ai, e di

No Pic available
  • 2017-04-14

Basha-Ramës: Çfarë do të bësh me 400 ton drogë në Lezhë?

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha nga çadra e opozitës se përveç 100 ton drogë që ndodhet në Manzë, edhe 400 ton drogë ndodhen në Lezhë, për të cilat Basha tha se nuk i prek dot. Basha: Nuk është momenti të hiqesh si palaço që bën për të qeshur botën. Bota nuk qesh