Rezultate te kerkimit per termin: +Permet

Meta: total 925 / total_found 925 / time 0.000 / keyword[0] permet / docs[0] 925 / hits[0] 1281 /
PD në shkollat e mbyllura: Ku po e çon arsimin kjo qeveri?
  • 2018-09-17

PD në shkollat e mbyllura: Ku po e çon arsimin kjo qeveri?

Në këtë ditë të parë të shkollës, deputetët e Partisë Demokratike janë shpërndarë nëpër zonat e tyre, për të denoncuar mbylljen e shkollave nga Ministria e Arsimit. Deputetët e Partisë Demokratike Luçiano Boçi dhe Endri Hasa denoncuan mbylljen e shkollës së mesme në Bradashes

Moti i keq, ARRSH: Situata e akseve kombëtare në vend
  • 2018-02-26

Moti i keq, ARRSH: Situata e akseve kombëtare në vend

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë një pasqyrë të përgjithshme këtë mëngjes të situatës në akseve rrugore si pasojë e reshjeve të dendura të një nate më parë. Sipas ARRSH në disa zona ka pasur dhe rrëshqitje dherash, ndërsa një sërë aksesh janë të kalueshme me zinxhirë. QA

No Pic available
  • 2017-11-01

Përmet, arrestohet 33-vjeçari, iu gjet në banesë 30 kg kanabis

Një sasi prej 30 kg kanabis sativa është sekuestruar në Permet, ndërsa në pranga u vu 30vjeçari Veis Pipa. Policia sqaron se mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë policore nga kontrolli i ushtruar në banesën e shtetasit Veis Pipa, në fshatin Panarit, u gjet një qese me lëndë

No Pic available
  • 2017-09-14

Letra e Pano bej Frashërit për gazetën franceze (1913): Epiri është Shqipëri dhe Shqipëria Epir

Nga Aurenc Bebja*, Francë Gazeta franceze, Journal des débats politiques et littéraires Paris, ka botuar, të shtunën e 27 shtatorit 1913, në ballinë, letrën e Pano Bej Frashërit (Gjergj Adhamidhi bej Frashëri) në lidhje me pretendimet e rreme e të padrejta të grekëve në krahinat e Gj

Janë numëruar 95% e kutive: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Janë numëruar 95% e kutive: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 95. 52% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Z

Numerimi i 200 kutive te fundit: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Numerimi i 200 kutive te fundit: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 96.05% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Zg

Kuti të panumëruara 4%: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Kuti të panumëruara 4%: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 96.51% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Zg