Rezultate te kerkimit per termin: +Pero +Pejic

Total: 241
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.219Z

Pero Pejic:“Dua kampionatin dhe Këpucën e artë

"Është një takim deciziv për Dinamon dhe jo për Tiranën". Kështu thotë golashënuesi më i mirë i bluve, kroati Pero Pejic. "Dinamo do të bëjë gjithcka kundër një Tirane që synon fitoren". Pejic së bashku edhe me Vioresin Sinanin e Vllaznisë kanë shënuar nga 13 gola, duke krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.673Z

Tirana kthehet nga Turqia me sigurine Pero Pejic

Pejic ne 3 miqesore ka realizuar 5 gola. Ne pjesen e dyte te sezonit Tiranes do ti shtohet edhe kontributi i Gilman Likes Faza pergatitore per ekipin e Tiranes mbaroi dje ne oren 1800. Ekipi bardheblu zbriti ne Rinas dhe tani eshte i perqendruar teresisht per fillimin e pjeses s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.251Z

Pero Pejic fiton Kepucen e Arte

Java permbyllese e Kategorise Superiore shpalli zyrtarisht sulmuesin e Skenderbeut Pero Pejic fitues te Kepuces se Arte citon Supersportbr br Nje trofe individual me se i merituar per kroatin i cili kishte deshtuar ta fitonte kete cmim gjate eksperiencave te meparshme me Dinamon dhe Tiranenbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Pero Pejic sot ne Tirane, Dinamo e qete

DINAMO- Qetësia është kthyer në kampin dinamovit. Të shtunën mbërriti Dario Bodrusic ( u provia në Gjermani te Alemania Aahen), ndërsa sot vijnë Pero Pejic dhe Goran Granic. 32-vjecari Goran Vincetic do të mbërrijë të mërkurën. Të shtunën Dinamo fitoi 2-1 miqësoren me Dajtin. Alb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.120Z

Lajm i keq per Kukesin largohet Pero Pejic

0 brbr SSSAbrASS brbrLajm i keq per Kukesin ne prag ne sfides se pare ne turin e trete te Liges se Europesbrbr brbrNenkampionet shqiptare nuk do te kene sherbimet e Pero Pejic qe i ka dhene fund aventures se tij ne Superlige per te vazhduar karrieren ne nje tjeter kampionatbrbr brbrSulmuesi kroat k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.796Z

Skenderbeu largohet kroati Pero Pejic

Kampionet ne fuqi te Skenderbeut kane bere edhe listen zyrtare te grupit prej 22 lojtaresh per sezonin e ardhshem Jashte kesaj liste ka mbetur kroati Pero Pejic i cili nuk ka pranuar te firmose edhe per nje sezon tjeter me korcaret pa marre me pare nje shume prej 15 mije eurosh qe presidenti i skuad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.949Z

Demtohet Pero Pejic Tirana ne ankth

Sulmuesi kryesor ka lene pergjysme stervitjen e djeshme rrezikon sfiden me Bylisin Tirana eshte ne ankth perpara sfides se fundjaves me Bylisin. Shkak eshte bere demtimi i sulmuesit kryesor te skuadres Pero Pejic. Bomberi kroat ka lene pergjysme seancen e djeshme stervitore ne kompleksin Skender Ha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama