Rezultate te kerkimit per termin: +Perpiqeni

Total: 72
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.697Z

7 ushqimet qe ju shendoshin njelloj si fast food

Transmetuar me 22092016 - 1936 Shume njerez perpiqen ti shmangin ushqimet e shpejta sepse nuk duan te shendoshen Por ajo qe disa prej nesh nuk dine eshte se ka ushqime te caktuara ne dieten e perditshme qe na bejne te shtojme ne pesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.151Z

Përfaqësues i shoqërisë civile letër të hapur ministrit Xhafaj: Jeni po kaq djallëzor, sa një mendje kriminale

Pedagogu dhe aktivisti i njohur i shoqërisë civile Erion Kristo i shkruan një letër të hapur ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, pas prangosjes së avokatit Adriatik Lapaj, i cili ishte pjesëmarrës në protestën e zhvilluar para  Kuvendit nga punonjësit e by-pass-it të Fierit dhe Vl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.557Z

Sa uje duhet te pijme bazuar ne peshen qe kemi

Transmetuar me 23072015 - 1934 Te marresh me pak uje se ajo qe eshte e rekomanduar per trupin tuaj nuk eshte aspak e mire madje edhe kur perpiqeni per ta plotesuar me pije te tjerabr br E meqe jemi te pijet e tjera sa me shume uje ne pjesen tuaj ditore te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.374Z

Akciza e duhanit, Braçe ‘shpërthen’ në ‘FB': Boll më, s’lejojmë abuzimin

TIRANË - Ndërsa pritet që në Parlament të miratohet projektligji për rritjen e akcizës së duhanit, kreu i komisionit të Ekonomisë ka reaguar ashpër ndaj atyre që kërkojnë informacion për të abuzuar më pas me rritjen e çmimit.Përmes rrjetit social ‘Facebook’, Braçe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.670Z

91 vjetori i Mandeles, mesazh paqeje nga nobelisti

Ish presidenti dhe ikona e Afrikes se Jugut, Nelson Mandela ka mbushur plot 91 vjec dhe mbare bota nuk e harron kete dite e cila ne gjuhen nderkombetare eshte perkthyer “Mandela Day”. Te gjitha gazetat ne Afriken e Jugut kane hapur edicionet e tyre me titullin e madh per kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.835Z

Si te largoni dhimbjen e kokes per 5 minuta

Transmetuar me 26052014 - 1531 Foto ilustruese PUBLICITET Te gjitheve na ndodh te kemi dhimbje koke dhe vecanerisht ne ditet stresuese kur duhet te jemi te perqendruar dhe te fokusuar ne ceshtjet e punes duhet ta largojme sa me shpejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.105Z

Rruga e Elbasanit projekt i ri

Qe te shmangni per mushkerite tuaja kete re pluhuri qe gjendjet gjithnje ne Rrugen e Elbasanit prane Fakultetit Filologjik keshilla qe ju japim eshte qe te perpiqeni te mos kaloni ne kete zone edhe per te pakten 3 muaj Ndersa ju qe ju lidh puna apo jetesa beni durim deri ne qershor kohe kur pritet t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama