Rezultate te kerkimit per termin: +Perrallat

Meta: total 133 / total_found 133 / time 0.014 / keyword[0] perrallat / docs[0] 133 / hits[0] 197 /
Princ Leka uron Elian 8220Gezuar ditelindjen zemra ime8221
  • 2015-02-08

Princ Leka uron Elian 8220Gezuar ditelindjen zemra ime8221

e Diele 8 Shkurt 20151515 pm brbrDashuria e tyre shpeshhere eshte komentuar si ajo e perrallave me princer e princesha por nese perrallat jane te sajuara dashuria e Princ Lekes me Elia Zaharia eshte me reale se kurreSSSAbrASSifti simpatik qe kane vite sebashku nuk i fshehin ndje

Arkitekti Maks Velo Perrallat e socializmit permes pllakateve
  • 2015-02-06

Arkitekti Maks Velo Perrallat e socializmit permes pllakateve

e Enjte 5 Shkurt 20151358 pm p classwp-caption-textMaks VeloSSSAbrASSNe Plenumin IV te KQPPSH Kryeministri Mehmet Shehu thote nje fjali te shkurter me tri fjale Jo shije personale Pra udhezimi ishte i prere Asgje personale ne art Po arti prandaj edhe ekziston se eshte nje pru

Pse votoj Syrizen
  • 2015-01-25

Pse votoj Syrizen

e Shtune 24 Janar 20151306 pm BEN BLUSHIbrbr   Greket nuk jane sot populli me simpatik ne Europe Megjithese askush nuk eshte As gjermanet qe jane me te pasurit As francezet qe jane me te sulmuarit As finlandezet qe jane me te lumturit Europa ka pak entuziazem dhe shume pak

Bashkim Shehu Testamenti i Enver Hoxhes per leshimin e pushtetit komunist
  • 2015-01-24

Bashkim Shehu Testamenti i Enver Hoxhes per leshimin e pushtetit komunist

e Premte 23 Janar 20151101 am p classwp-caption-textDjali i ish kryeministrit Bashkim ShehuSSSAbrASSSi u rrezua komunizmi ne Shqiperi A ka rene ai vertet A ishte nje amanet i Enver Hoxhes i vene ne jete nga Pasardhesi i tij Ne menyre jo pak ironike madje edhe tallese Bashkim She

Alketa Vejsiu, përballë dëshirave të shumta (Foto)
  • 2014-12-21

Alketa Vejsiu, përballë dëshirave të shumta (Foto)

Ajo çdo herë dinë të jetë e afër dhe e ëmbël me publikun e saj. Është kjo, Alketa Vejsiu, ajo që me anë të rrjeteve sociale mundohet që çdo herë të rrijë pranë fansave të saj. “Duket si pe

No Pic available
  • 2014-12-20

Mesazhet e takimit me Kinen ne Beograd

e Shtune 20 Dhjetor 20141155 am brbrMENTOR NAZARKObr  br  Takimi i fundit i nivelit te larte i udheheqesve ekzekutive te Ballkanit se bashku me Kryeministrin kinez ishte nje ngjarje e jashtezakonshme ne planin gjeopolitik dhe per te do vazhdoje te flitet shume Megjithese a

Biografia e Zogut arcafi  i virgjerise se Geraldines  cohet si prove ne Parlament
  • 2014-11-06

Biografia e Zogut arcafi i virgjerise se Geraldines cohet si prove ne Parlament

e Enjte 6 Nentor 20141233 pm p classwp-caption-text Foto nga ceremonia e dasmes 7 prill 1938 Zogu dhe Geraldina duke firmosur aktin e martesesbrbrBlendi Fevziu boton biografine 8220Ahmet Zogu Presidenti qe u be mbret8221 brbrDuhet t8217i nenshtroheshe vizites mjekesore per virgj