Rezultate te kerkimit per termin: +Pershendetje

Meta: total 562 / total_found 562 / time 0.000 / keyword[0] pershendetje / docs[0] 562 / hits[0] 625 /
Exchange në Tiranë grabit qytetarin, policia: Skemi çbëjmë, ajo goca (VIDEO)
  • 2019-04-08

Exchange në Tiranë grabit qytetarin, policia: Skemi çbëjmë, ajo goca (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari, i cili ka mbetur i pakënaqur nga shërbimi në një pikë të këmbimit valutor, ku i kanë mbajtur komision një shifër të konsiderueshme parash. Për 1100 paund të këmbyera me lek, qytetari është detyruar t

No Pic available
  • 2019-03-04

Beni i Nazmijes e rrëmbeu me armë në kokë, reagon Dritan Leli: Jam (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot në Faceboo një denoncim të qytetarit dixhital nga Vlora, ku thuhej se kryebashkiaku Dritan Leli ishte rrëmbyer në zyrë nga një kapobandë e qytetit bregdetar, që i kishte vendosur armën në kokë. Pas postimit të Berishës ka reaguar vetë Leli p

No Pic available
  • 2019-03-02

Rama josh policët, ja çfarë u premton nga frika e protestave të opozitës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një mesazh që sipas tij Rama u ka dërguar policëve. Sipas Berishës, Rama u ka premtuar policëve që do u shlyejnë paratë e papaguara si dhe nuk do të bëjnë Vetting ndaj tyre. Berisha thekson se kjo bëhet nga frika e protestave të opozitës. Po

No Pic available
  • 2019-02-27

Berisha: Gazi që u përdor në protestë ishte i kohës së Millosheviçit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në Facebook një mesazh, siç pretendon ai të një oficeri ushtarak nga Kosova. Sipas tij, gazi lotsjellës që u përdor dje në protestën e Tiranës ishte helmues. Gazi helmues qe u përdor dje ne Tirane është i kohës se Milloshe

No Pic available
  • 2019-02-20

Rama përdori helm si Assadi në Siri, po më terrorizon familjen

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar policinë se po terrorizon familjen e një prej protestuesve të 16 shkurtit. Sipas Berishës, pasi e helmuan me gaz qytetarin, tashmë policia po i terrorizon familjen në mes të natës, pasi kërkon ti arrestojë. Po

E gjetën 8 muaj pas vrasjes, Berisha: Ja çfarë u kërkojnë familjarëve!
  • 2019-02-10

E gjetën 8 muaj pas vrasjes, Berisha: Ja çfarë u kërkojnë familjarëve!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh denoncues nga një qytetar nga Dibra. Ish-kryeministri Sali Berisha, në një mesazh të ardhur në adresë të Berishës, ka denoncuar atë që thuhet se në fshatin Zogaj të Dibrës, është ekzekutuar një 31 vjeçar në muajin prill të

Si u dekonspirua Rruga e Gabuar? Ardi Veliu pagoi ata që i rrëmbyen babain
  • 2019-02-06

Si u dekonspirua Rruga e Gabuar? Ardi Veliu pagoi ata që i rrëmbyen babain

Pak ditë më parë policia e shtetit godit një rrjet të trafikut të qenieve njerëzore duke çuar pas hekurave 36 persona, të cilët falsifikonin dokumente për të bërë të mundur lëvizjen drejt BE-së, SHBA-ve dhe Mbretërisë së Bashkuar. Por pavarësisht suksesit të policisë, mediat z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama